Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FIFA 16 Ultimate Team
#26

Играе се но се иска як нет и от 2те страни и късмет за да се свържешSmile
Цитирай
Аксесоари
#27

Напрвих си отбор свързан към FB...Има ли начин да изтрия отбора си и да направя нов пак вързан към същият FB acount?
Цитирай
#28

Времето на полувремената могат ли да се сменят че много бързо свършват и не можем да си вкараме гол Big Grin ?

Black Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S21 Ultra 512 GB
Цитирай
#29

Малко е тромава, и не ме изненада с нещо ново и атрактивно.
Цитирай
#30

Първата версия бачкаше и на 4.2.2 но откакто я ъпдеитнаха още в началото иска 4.4 нагоре и ако сте с първата версия за 4.2.2 ще иска да ъпдеитвате като я пуснете което е невъзможно ако сте на 4.2/4.3.Плюс тва ми се струва че fps-а е lоcked на 15-20 щото дори на флагманите лаги :/ кофти е и че пак иска нет кат 15ката,14 бачкаше офлаин до някаква степен... тука бях записал геймплеи на 4.2.2 още първия ден когато излезе https://www.youtube.com/watch?v=F79n2kW72I0 графиката е пикселизирана щот бях записвал на тъпия тел(htc desire 310).

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#31

Кви изисквания иска тая игра че да се играе нормално без лаг на Нексусчето я цъкъм спокойно ама сега търсим телефон на брат ми и дали 1 гъба рам и снап 410 в комбинация с адрено 306 ще насича....Или да скачаме на някой с 2 гъби рам?
Цитирай
#32

Много лагва на Sony Z3+, някой със същия телефон да сподели как е при него. Имаче на  Z 3 compact върви чудесно.
Цитирай
#33

А на мене изобщо не ми тръгва. Дава ми някъкъв сетинг и като натисна ми дава принудително спиране или деинсталиране

Please allow storage and phone permission in order to play fifa.  Това ми изписва.

Оправих се

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#34

Какви трябва да са ми параметрите, за да е съвместима с телефона ми? Lenovo A6000 с 1 GB RAM ми дава, че не е съвместима, трябва ли да имам поне 2 RAM, за да я играя?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#35

Здравейте, ако си запазя отбора във Facebook акаунта, и ако изтрия играта после ще ми се запази ли отбора и всичко ако реша да изтегля наново играта ?
Цитирай
#36

Здравейте

Някой може ли да качи.
Работеща версия на Фифа 16
Апк и кеш

За Галакси С7 едже

Благодаря ви предварително
Цитирай
#37

И аз се интересувам тъй като фифа мобайл ми омръзна, пиши ако си намерил нещо

Sony Xperia X Compact - Universe black
Sony Xperia XA1 - white удавен

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)