Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 - въпроси и отговори
#51

Баджовете ви работят ли ? При мен на месиндъжр, вайбър и фейсбук не ми работят. Дори ги няма в менюто.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте имам един леко глупав въпрос, искам да ви питам как точно трябва да се слагат тези слушалки? Не знам какви са, но например като вървя по улицата и като си ги сложа, постоянно ми падат нещо не мога да ги наглася?
Цитирай
#53

Здравейте ,
Бихте ли си дали мнението за тези протектори на екрана.
+/-

http://nillkin.org/accessories/smartphon...-ascend-p8

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай
#54

Nillkin са много сериозна фирма, ползвам от години техни кейсове и защитни стъкла за екран за различни марки телефони. Досега - без забележка.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#55

Здравейте, някой има ли наблюдения за работата на телефона с две SIM карти?
Настройки на картите, превключване между двете ... такива неща.
Цитирай
#56

В настройките има меню за управление на двете сим. Прилагам снимки:

                  

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#57

@georgyan, Благодаря, но още един въпрос имам. Четох тема с модификациите и малко се обърках:  GRA - L09 работи ли с две SIM карти или не, защото някои казват - да, други - не.
Rolleyes
Цитирай
#58

@wesxxx, по принцип - Не. За да се случи това трябва да се човърка много по телефона. А и най-вероятно няма да има как да я закрепиш самата СИМ на вторият слот. Има разлика в самото "чекмедженце" за картата.

Huawei Mate 8 NXT-L29
Цитирай
#59

Чекмедженце може да се ползва от двусимовия P8 Lite, но пак няма да имаш двусимов телефон. Има доста изписано по форумите, никой не е успял да подкара GRA-L09 с две карти.

HUAWEI P8 GRA-UL10 Carbon Black

DSFA & DUAL 3G/4G
Цитирай
#60

Странно, защото на сайта Huawei го дават с две SIM карти, явно са специални поръчки от нашите оператори.
http://prntscr.com/9xznqv

Благодаря за помощта, защото ми трябва двусимов вариант.
Цитирай
#61

Здравейте,имам проблем когато включа телефона към компютър,нищо не става. Трябва ли нещо по специално да се прави и настройва ?
Цитирай
#62

@wesxxx, сайтът който посочваш не е сайт на Huawei! Можеш да провериш характеристиките на GRA-L09 на официалния сайт на Huawei

@TrayaN, издърпай надолу лентата за известия и избери Файлове. След това отвори Файловия мениджър на компютъра>Този компютър>HUAWEI GRA-L09

.png USB-mod.png Размер: 198.45 KB  Сваляния: 32

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#63

Нищо не ми излиза в лентата когато издърпам лентата. Рестартирах и телефона и компютъра но нищо не се променя,все едно не съм закачил нищо към компютъра...
Цитирай
#64

Тогава влез в Настройки>Всичко за телефона и тапни бързо върху "Номер на версията" 6-7 пъти докато ти изкара надпис "Вече сте програмист". След това отново в Настройки>Опции на програмиста и включи Отстраняване на USB грешки. После отново свържи смарта с компа.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#65

За съжаление опцията Отстраняване на USB грешки ми е неактивна. Има ли друг начин ?
Цитирай
#66

Ами активирай я! Плъзни бутончето вдясно.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#67

(2016-02-03, 11:16:42)georgyan написа:  Ами активирай я! Плъзни бутончето вдясно.

Не обясних правилно Smile като цяло самото меню е неактивно и неможе да се цъка / плъзва или каквото и да е.
Цитирай
#68

@TrayaN Дай скрийншот, че нещо не разбирам. georgyan си го е обяснил доста добре.

@wesxxx какво да ти кажа, на мен дори във Виваком ми продадоха преди няколко месеца L09 за двусимов и бяха потресени, че не е, защото ето, в gsmarena.com пише, че е с две сим карти. Та, да, ако искаш двусимов - поръчай си от някой от десетките онлайн магазини от Китай, Сингапур, Хонг Конг. Моделът, както вече си видял, е GRA-UL10. Цената му вече е чудесна за всичко, което Е този телефон.

HUAWEI P8 GRA-UL10 Carbon Black

DSFA & DUAL 3G/4G
Цитирай
#69

Надявам се да стане линка Smile
http://postimg.org/image/lmy4t4an9/
Цитирай
#70

Здравейте... Закупих от технополис MHL-adapter за да гледам на телевизора от телефона но се оказа че не работи... От всички телефони само таблет сони успя да се свърже... Дадоха го за универсално а не става нито на Max нито на lite.. Да не би от някъде да трябва да се активира или апаратите не подържат тази функция... Благодаря...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#71

здравей! пробвай с приложение MHL JENSEN от GooglePlay и следвай инструкциите
Цитирай
#72

А бе мога ли да подкарам Viber на два телефона?
Цитирай
#73

На всичките ли приложения които имате след като ви пишат ви показва с червената цифра колко съобщения имате? Понеже при мен на фейсбук, вайбър и месинджър не ми показва, а и ги няма в менюто където са баджовете.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#74

На мен също бибтрябвало да ми показва, но нищо бе пише. Първата седмица ми изписа 1-2 пъти за месинджъра но това беше Smile.
Никой ли незнае как да си реша проблема за който качих снимка по нагоре ??????
Цитирай
#75

Виж настройки>сигурност и там има нещо свързано с юсб отстраняване на грешки..цъкни отметката и пробвай дали ще ти го отчете компа..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)