Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблет Р6000 се изключва при стартиране на апликасии, как да го опра
#1

Здравейте 
Имам лек проблем с таблета си Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, след година ползване реших да му сменя батерията собственоръчно. Поръчах я през интернет плюс инструменти за смяна, всичко добре до тук, смених батерията за 10 мин, стартирах таблета 59% батерия - супер. Щаслив от новото "upgrade"-ване стартирах приложение което ползвам всеки ден (игра и заради която всичко това се случва), зарежда първоначалния екран и при стартиране на по натоварената част от приложението таблета изгасва и единствения варият за стартиране е закачам го към зарядното, показва че 
батерията е абсолютно празна след секунда дава реалния статут малко над половината, стартирам таблета 59% батерия, стартирам друго приложение няма проблем. Оставих таблета цяла вечер да се зарежда на сутринта същия проблем с това приложение, и ето ме на тук регистриран и ви пиша. Само да поясня нищо друго не съм правил от както е сменена батерията, надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен, моля ви за мнение и помощ. Благодаря предваритилно.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)