Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Два въпроса за Nexus 5
#1

Здравейте искам да попитам две неща... онзи ден си взех нексус 5. Доста съм доволен за сега, но няколко неща ме дразнят... ако мооже малко да ми помогнете:
   Искам да си махна часовника от локскриййна.. тоест да ми е чист... без да слагам лаунчери без да променям нищо само да го разкарам от там... четох из нета и не можах да намеря решение.. в краен случай с някой лаунчер, но само за лок-а защото не искам да пипам темите и иконките (стокови си ми харесват).
  Второто нещо което искам да направя е след като премахна нави- бара(което знам как става на 5.1.1. Да ми кажете коя програма да си сложа за да ми се показват от някъде  бутоните. Нямам рут.
  Благодая!
Цитирай
Аксесоари
#2

Тези неща, които искаш, само с къстъм ром стават. Стоковия ром не позволява да се бара локскрийна. На Самсунгите можеше поне тапета да се смени, но на Нексуса- ядец. Навбара е по същия начин. Само къстъм ром с тези опции, или разбира се рутване и после Xposed от XDA. 

П.П- аз заради часовника на локскрийна не нося часовник на ръката. Но това няма нищо общо, всеки иска да му е готин телефона, така че дерзай. Телефона е добър, бърз и надежден, надявам се и на теб да ти хареса в бъдеще  Big Grin

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#3

Аз го руутвам в момента . През kingroot.net ще си сложа ЛТМ лаунчур което е само за нав бара... а този часовник сега след рута не може ли да му се изтрият файловете и да се разкара от там. Само него да махна, wallpaper-a нека си остане... не ми е проблем
Тела е медец за това за което го ползвам.
Цитирай
#4

Така вече съм с Chroma... както казах nav- бара го оправих... искам само да разкарам часовника от локскрийна, очаквам предложения.
Благодаря!
Цитирай
#5

Chroma,няма такава опция.Пробвай с друг РОМ.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)