Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Нексуса
#1

Здравейте, имам проблем и ако може да ми помогнете да го реша с телефончето.
Когато си пусна фенерчето от падащото меню, свети 1-2 мин. и след това изгася само и повече не мога да го пусна. Трябва рестартирам телефона за да се оправи. Някакви решения да предлагате?

Huawei P20 Pro | Android 9.0 (Pie); EMUI 9


Цитирай
Аксесоари
#2

С коя версия на андройда си ? На мен ми правеше така, но имаше и други проблеми - не работеща камера и прекъсване на мобилния интернет. Махнах Вайбъра.....и от тогава ваичко си работи, колкото и странно да звучи Wink
Цитирай
#3

С андроид 5.1.1 съм ? Всичко ли може да е от viber?

Huawei P20 Pro | Android 9.0 (Pie); EMUI 9


Цитирай
#4

С фенерчето е така, има някакъв бъг. Няма оправяне, поне за сега. Относно вайбъра снимам и пращам и нямам проблем. Единствено проблем ми се появява само ако използвам фенерчето. И нека да не забравяме, че все пак това е светкавицата на телефона. Въздържайте се от продължително изпозване.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#5

И при 6.0 (3-rd preview) пак се появява от време на време .. но рядко ( от както излезе превюто ми се е почвявал 3-4 пъти). Дано днес като излезе официалният 6.0 да са го изчистили съвсем Smile

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#6

Няма нужда от рестартиране. Отваряш камерата, включваш светкавицата и след това се появява фенерчето. Пак е играчка, но става по-бързо.
В 6цата трябва да е оправено.

My lack of punctuation is purely intentional.
Huawei P30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)