Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът се рестартира и др. проблеми !
#1

Здравейте,
С няколко думи да обясня за какво става на въпрос. Въпросният телефон един ден му отказа обхвата. Хвърлих го в кутията му на 40% батерия и така го зарязах. Взех си М9 от който съм много доволен. Един приятел се подмята още със старите Noki-и с копчета и реших да му го подаря. Казах му, че ако си го изпрати за ремонт и си го ремонтира си остава негов без да ми дава пари. Така и направи, изпрати го на most, те към полша и го ремонтираха. Говорители, камера, дънна платка всичко сменено. Само да вметна, че телефона преди да му го давам, бях му направил заводски настройки. 
Та по проблема, взима той телефона след сервиз и на следващия ден му правя ъпдейт. Той същевременно ми казва, че в хром му излизало съобщение за изтекла версия на софтуер, и че трябвало да го ъпдейтва през гугъл плей. Казах му, че това е някакъв злонамерен софтуер според мен, но на сканиране от Avast нищо не откри. На следващия ден телефона започна да се рестартира при различни обстоятелства или общо взето когато си пожелае. Отново му направих заводски настройки но нямаше подобрение, дори и същото нещо отново му излизаше в Хром за тоз софтуер. Моля ако имате предложения ще съм ви Благодарен, а аз междувременно ще го взема от него ако е свободен, за да мога да го снимам ако това съобщение излезе. 

Поздрави и благодаря предварително

hTC One М9
Цитирай
Аксесоари
#2

Хубаво е да напишеш, точно какво показва това съобщение, с коя версия на андроид е телефона, firmware и т.н.Най-лесно е да снимаш bootloader менюто, там се влиза при изгасен телефон, натиска се vol down със задържане и след това power button отново със задържане, не ги пускаш, докато не влезе в менюто.
А този avast, е напълно излишен за телефона, няма никакъв смисъл от него.Нека опита да ъпдейтне всички приложения през google play.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)