Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Google Maps
#1

Здравейте,
чето ми се налага да ползвам Google Maps и допреди да сменя телефона всичко си беше ОК, но от както съм с Alcatel Pop C9 имам проблем с приложението :
Като го пусна и задам маршрут и съответно тръгна по него все едно се движа към себе си, вместо посоката на движение да е нагоре ... Пробвах с различни програми за калибровка на компаса, но евект няма... Почвам да си мисля, че това животно няма компас, защото в някои приложения не се движи нищо като пусна компаса :Sad
Пробвах да завъртя с пръст така че да се движа и да виждам по-добре предстоящите маневри, но ми излиза опция за центриране и картата ми седи застопорена .
Има ли някаква ръчна калибровка? 
Благодаря много на отзовалите се Smile

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай
Аксесоари
#2

Отвори Google Карти >> Настройки >> Навигация и включи Наклонена карта и пробвай дали ще има ефект Smile  


[Изображение: 058f434001627e1d.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Благодаря, имах отметка и след като я махнах всичко си е както трябва Smile

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)