Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nexus 5 Спря да работи седмица след ОТА ъпдейт с андроид 6.0
#1

Здравейте,

седмица след ОТА инсталация на андроид 6.0 телефона изгасна. Направих опит да го пусна но изписва само Google и се рестартира. Опитах се да го пусна с двата бутона, но също се рестартира. Сега незнам дали е от андроида или телефона. Има ли хора със същия проблем след андроид 6.0 ?

Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли с ресет от рековъри?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Да не е проблема в power бутона, който заяжда ... и се рестартира постоянно ?
Цитирай
#4

(2015-10-18, 20:09:41)rado__8 написа:  Пробва ли с ресет от рековъри?

Не ме пуска изобщо до рикавъри, рестартира се постоянно.
Цитирай
#5

Имаш проблем с бутона

POCO F1
Цитирай
#6

(2015-10-18, 19:02:49)rahnev написа:  Здравейте,

седмица след ОТА инсталация на андроид 6.0 телефона изгасна. Направих опит да го пусна но изписва само Google и се рестартира. Опитах се да го пусна с двата бутона, но също се рестартира. Сега незнам дали е от андроида или телефона. Има ли хора със същия проблем след андроид 6.0 ?

Благодаря

Не си само ти приятелю , вчера стана и при мен така и не знам и откачам вмомента утре ще ходя във сервиз да попитам как мога да си го оправя ако ми кажат решение веднага ще пиша Smile
Цитирай
#7

Задържате Power бутона за около 10 сек. Телефона се рестартира и веднага задържате Vol Down и Power бутона, така ще влезнете в Рекавърито. Но проблема според мен, дори и след фактори ресет, ще остане. Само префлашване на фактори имидж. Ако не знаете как и сте в гаранция, давайте ги на сервиз. Ако не пробвайте NRT или ADB.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#8

И при мен се получи този проблем, тази сутрин. Забелязвам обаче, че като вляза в рекавърито и не се изключва.. :Smile Започна и в рекавъри да се изключва. Май наистина е от паур бутона. 
Някой ходи ли до сервиз?
Цитирай
#9

Току що ми върнаха апарата от сервиза на емаг. Забелязвам пукнатини, които преди това ги нямаше около пауър бутона и волуме бутона... бати хамалите! 
Ако имам претенции според вас дали ще има файда?
Цитирай
#10

Би трябвало да ти го оправят.. как така ще им дадеш телефона за поправка а те ще го начупят...

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай
#11

(2015-11-27, 14:12:18)niksan99 написа:  Би трябвало да ти го оправят.. как така ще им дадеш телефона за поправка а те ще го начупят...

Тези неща се казват преди да си вземеш апарата от сервиза, а не след дъжд качулка.
Цитирай
#12

В такива случаи изобщо не взимаш телефона. Казваш им да ти го върнат в състоянието в което си го дал. И ги оставяш да се оправят.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#13

(2015-11-27, 15:36:09)ndsbg написа:  Тези неща се казват преди да си вземеш апарата от сервиза, а не след дъжд качулка.

Пратиха ми го по куриер. Отварям пакета и изненада.
Цитирай
#14

Брато изобщо не е трябвало да го даваш на сервиз аз си живея с проблема с бутона от около 4 месеца Big Grin Оправя се като го чукнеш на някой ръб точно където е бутона и така.. Има си цака
Цитирай
#15

(2015-11-29, 15:22:23)luckana написа:  Брато изобщо не е трябвало да го даваш на сервиз аз си живея с проблема с бутона от около 4 месеца Big Grin Оправя се като го чукнеш на някой ръб точно където е бутона и така.. Има си цака

Другия път ще ти пиша да го погледнеш. ;Wink   Big Grin
Цитирай
#16

Незнам това саркастично ли беше Big Grin Ама наистина така се оправя, има хиляди оплакващи се от този проблем, това решение го бях намерил в reddit. Има също и хард решение което включва да се сложи малко уплътнителна пяна между самия бутон и платката, което аз така и не се навих да опитам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)