Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно проблем с файлове след отключване на bootloader.
#1

Здравейте, отключих си Z-ката с Флаштола, и след това - проблем. Имах инсталирани много хубави Wallpapiri /анимирани/ часовници с реално показване на часа, всичко изчезна в дън земя. Мисля че бяха във формат- swf - и теми във Gif формат, инсталирах ги отново, но не иска да ги отваря, изписва ми ,, Не могат да се редактират изображения във GIF формат,, .Имам инсталиран Флаш плеар ,но не помага. И още, пробвах с какви ли не програми да  root- на Z-ката но не става. Тела е със Лолипоп версия 5.1.1 и компилация -10.7.А.0.222. Ако някой има идея, как да си инстална отново часовниците, нека даде едно рамо. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Едва ли руута над устройството, ще помогне на започнат да се отварят файлове, които иначе сега бе могат.
Не е ясно каква може да е причината за това, но явно ти се губи нещо, което преди изчистването на системата си имал.
Относно руута при отключен буутлоудър (какъвто описваш, че е твоят), при качени и работещи драйвери за устройството,  също и ADB драйвери, се флашва къстъм кернел, в който има интегрирано рекавъри меню, след инсталиране на което, става възможно и преминаване към флашване на зип файл за активиранена руут правата.
Накратко, това бяха стъпките, а ето и една от подходящите теми за това, но винаги имай едно на ум:
Руут на Xperia Z (5.1.1) с отключен буутлоудър и инсталиране на къстъм кернел с рекавъри.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3
Thumbs Up 

Благодаря, за инфото но не съм чак толкова на ,,ти,, с тази техника и работата май отива на сервиз !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)