Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с WiFi
#1

Здравейте, от месец съм с android 6.0 и не съм имал никакви проблеми, до тази сутрин. Просто се събудих а телефона се мъчеше да стартира, след като го изключих и включих се появиха проблеми - WiFi-a така и не успява да се включи (виж снимка по-долу), bluethooth-a също, някои от приложенията ми не работеха и като цяло странно се държи телефона и всички тези проблеми се появиха ей така от нищото. Някакви идеи? 

П.С. преди месец давах телефона си за ремонт понеже не работеше WiFi-a отново, но ми подмениха цялата дънна платка и не съм имал повече проблеми - възможно ли е да е хардуерен проблема отново?

[Изображение: 12178289_10207942042691673_339954545_n.j...e=5633525D] [Изображение: 12182194_10207942042851677_1447675118_n....e=563317F8]
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо си в safe mode? Връщал ли си заводските настройки след ъпдейта? Преди месец си бил на ремонт, ако сега пак е за ремонт.. значи някой може би не си е свършил добре работата.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

Screenshot-a го направих в сейф мод, но е така и когато съм извън него. Инъче след ъпдейта не съм пипал нищо, просто се чудя сега дали да reset-на и дали ще има ефект или пак да го мъча по сервизи.
Цитирай
#4

Връщай заводските, но си запази първо важните файлове.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#5

А това също ми е въпрос - да му дам reset от менюто или data wipe/hard reset от recovery?
Цитирай
#6

Reset и дано проблема се реши, а ако не се реши ще се прави преинсталация пък да видим дали ще стане, но дай сега това с ресета.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#7

Не се оправи след ресет-а.
Цитирай
#8

Ами варианта ти е сервиз или сам да си преинсталираш телефона.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#9

Здравейте,
разрешен ли е проблема, защото имам съшия проблем. Не помогна нито връщането на фабрични настройки нито преинсталация на РОМ. Със стоков РОМ 6.0 съм. Телефона никога не е бил руутван и не му е бил инсталиран къстъм РОМ. Телефона е закупен  директно от Гугъл преди 1 година. Ако някой има подобен проблем или знае някакво решение моля да сподели.  В краен случай ще се свържа с Гугъл. Мерси предварително.

Google Nexus 5 , 16gb White, 5.0.1
Цитирай
#10

Никой шли няма такъв проблем ?

Google Nexus 5 , 16gb White, 5.0.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)