Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Карти за стара навигация
#1

Здравейте !
Подариха ми една стара навигация и реших и искам да и обновя малко картите,защото са много стари.Не знам с каква операционна система е , но като дам на System Info ми пише :
RomVersin : 7wa17c.yf.n.8.19
Processor: ATLASIII
RAM Size : 64 MB
Software Version : v2.0.0.7.24
С карта памет е и на навигацията е iGO 8.Има ли нови карти за тази версия и има ли възможност за слагане на по нова ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Честно казано е толкова слаба че дори да сложиш малко по - нови карти тя ще е неизползваема. Процесорчето и рамта ще клекнат и тя или ще забива или ще изговаря половин сричка след като си минал две/три...пет пресечки след рутирания завой.
Цитирай
#3

Последните карти за igo 8.0 са от 2010 година.
Цитирай
#4

Може да пробваш с iGO 8.3, за него има доста по-нови карти, възможно е да работят и последните, но не съм сигурен. Виж ТУК
Цитирай
#5

Ползвам устройство със същия хардуер за навигация. На него Navitel и Navikey си работят безпроблемно с актуални карти.
Цитирай
#6

(2015-11-15, 17:32:16)baibradar написа:  Ползвам устройство със същия хардуер за навигация. На него Navitel и Navikey си работят безпроблемно с актуални карти.

А от къде мога да си изтегля тези навигации за този софтуер ?
Цитирай
#7

Navikey е блезплатна и можеш да е свалиш от тук : http://ru.navikey.org/download.html
Navitel е платена но има тема във форума от къде и как се сваля и инсталира.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)