Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Януари 2016 - Android 6.0 Marshmallow
#76

СЛушайте сегаа. Никъде не съм казал, че батерията не държи, а че батерията би трябвало да държи много повече (поне колкото при 4.4.4) Е погледнете по горните снимчици и вижте общото време на връзката на всички приложения. Особено на услугите на гугъл плей! Е за тоя дрейн се дъвчи!
ТОва че вие сте доволни не омаловажава факта че проблема е налице, а решаването му ще направи батерията поне 2-3 пъти по издържлива.
И пак ще го напиша за колегата mantarov, както и други неразбрали - това се проявява при липса на вифи, и работа само на интернет от оператора.
Цитирай
Аксесоари
#77

Март/април някъде - айде не остана
http://www.slashgear.com/galaxy-s6-note-...-25424189/

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#78

Продължава да излиза една и съща табличка с различни месеци! Хахахаха, как па не се научихте че това са самсунг...
Цитирай
#79

И аз не вярвам много много на тия таблици. Миналата година lolipop дойде първо за Note 3 и по късно за Note 4.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#80

Според мен няма начин някой да получи Андроид 6 преди премиерата на 7цата ...

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#81

Гледам и чета, че вече е излязъл официален Marshmallow за SGN5. Ако следвам някаква моя си логика, то след около седмица може да има и за нас. Логиката ми е, че имам някакво усещане, че Samsung обърнаха една идея повече внимание на актуализациите си и преди седмица излязоха официални актуализации за S6 и S6 Edge, тази седмица за SGN5, а следващата седмица трябва да има или за S5 или за нашия модел. Стискам палци.
Цитирай
#82

Някой note 5 вече имат официален.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#83

Това е за N920C

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#84

Което е точно Ноут 5. Точно това каза и колегата gazibarev.
Цитирай
#85

Аз да попитам ясно е че не се знае кога ще има Android 6 за Note 4. Но искам да питам сигурно ли е воубще че телефона ще получи официален ъпдейт или всичко е в рамките на предположения. Благодаря предварително
Цитирай
#86

Сигурно е, да. Но аз лично не мисля, че ще го получим преди лятото.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#87

Края на март аз очаквам да пуснат за нас 6-та.
Цитирай
#88

Днес пуснаха с7-ците, може да започнем да се надяваме вече Big Grin
Цитирай
#89

S6 вече започнаха да получават Marshmallow да се надяваме, че в скоро време и нас благата вест ще ни сполети.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#90

Еми след него трябва вече да сме ние на ред и дано чакането е за добро. На др. ми телефон ЛГ Г3 6-та направо лети и все едно ползвам др. телефон направо съм очарован там от 6-та.
Цитирай
#91

Предполагам си направил фактори резет на LG-то .. или?
Цитирай
#92

Абе не се надявайте много. НА миналия ъпдейт се изложиха и вдигнаха първо ноут3. Сега сигурно ще пуснат за Н4, но снапдрагона, а ние ще почакаме до... На който му се чака де Wink
Цитирай
#93

На мен не ми се чака, май съм се насочил към S7Edge съвсем скоро

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#94

Добро е телефончето. Аз ще почакам за ноута, но до тогава СМ13 върши прекрасна работа...
Цитирай
#95

(2016-02-23, 18:04:51)lost in написа:  Предполагам си направил фактори резет на LG-то .. или?
О да задължително.
Цитирай
#96

Сега колко изкарва An tu tu ? По добър резултат ли дава?
Пробвай да видим! Само ако знаеш колко е бил преди, иначе си губи смисъла!
Цитирай
#97

Не колега никога не тествам телефоните си с тези програми за мен това са само едни цифри. Определено телефона работи идеално гладко и значително по бързо.
Цитирай
#98

Имам усещането, че всички са получили 6.0 само ние си висим там на клончето чакаме като *****. Старата ми Desire 816 снощи получи ъпдейт до последната версия...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#99

Ами политиката на Самсунг за мен е необяснима, особено като се касае за водещите им модели от високия клас телефони. Спокойно можеха преди нова година да пуснат 6-та за S6 и Note4.
Цитирай

Note 4 android 6.0.1 realease in Spain via Ota

източник XDA

http://forum.xda-developers.com/note-4/g...a-t3323390

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)