Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С коя версия на андроида сте.

(2016-02-06, 16:04:41)Stiliyan03 написа:  според вас нашият телефон ще може ли да подкара 5.1.1? аз мисля, че ще може защото на a5000, който е със същите характеристики работи без проблем, но искам да видя, вие какво мислите?

Разбира се че ще може, ще може да подкара и marshmallow-a , въпроса не е в това, въпроса е там дали ще работи както трябва... Аз не знам какви са разликите между 5.02 и 5.1
Цитирай
Аксесоари

аз мисля, че 5.1.1 ще работи както трябва, защото както казах в предишното си мнение на lenovo a5000 работи идеално, който е със същите характеристики, но може да имам проблем, в смисъл ако го пуснат пълен с бъгове като 5.0.2....
Цитирай

Ами аз се поразрових из интернет какви са разликите между 5.02 и 5.1 и да ти кажа не си заслужава да го правят, защото.
1. Да не казвам 100 ама 90 % ще го направят бъгав първите 2-3 версии и така ще се забавят пак с няколко несеца за да го оправят.
2. Разликата между 5.02 и 5.1 са малко визуални. Няма какво толкова да видим.
3. Няма смисъл да се прави, ксто без проблем могат дс скочат на 6.0 и там да чакаме да е по-добре поне след втория фикс. Защото ксто гледам на лолипопа правят 3 фикса и все не го правят както трябва, дано със следващия фикс да е вече ОК.
Цитирай

не разбирам не могат ли да първо да го направят като хората и чак тогава да го пуснат
Цитирай

(2016-02-06, 21:16:58)Stiliyan03 написа:  не разбирам не могат ли да първо да го направят като хората и чак тогава да го пуснат

Те винаги, преди да пуснат ъпдейт го пробват за евентуални бъгове и т.н и чак след това го пускат, но те го тестват за кратко време можеби ден два или няколко часа и след това като остановят че няма бъгове го пускат на потребителите. Да всичко добре, но първата седмица, кефиш се няма проблеми, лаг, има достатъчно рам и т.н. и след седмица рома започва да си показва рогата, седмица работи добре версията и след това започват лаговете, и другите бъгове.... Ето за това те имат постоянно бъгове. Не тестват както трябва, в това им е проблема.
Цитирай

ама те как го тестват... още в началото се усещат бъгове

на S058
Цитирай

Ами знам ли, най вероятно му правят някакви тестове на телефон, как се държи и т.н, а за тези бъгове дори и не забелязват, а и дори не съм много сигурен дали изобщо тестват, но би трябвало... Затова им се води лоша репутация с поддръжката. И ние няма какво да правим, седим, чакаме и се надяваме само за нов ъпдейт със оправени бъгове.

Ето колко време издържа лолипопа S058.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

[Изображение: Screenshot_2016_02_08_20_25_12.png]

Lol
Цитирай

Вие тези телефони изобщо включвате ли ги Big Grin На мене ми е достатъчно 2 дена, като през това време си цъкам игри, facebook , messenger, viber, разговори, слушам музика, браузирам си, а не само да погледна часа. Все пак това е смартфон, а не нокиа с фенерче. Ако ми трябваше телефон който да издържа по 2 седмици щях да си взема някоя проста нокиа.
Цитирай

Включваме ги да и ги ползваме като големи хора.
Като бях на 15 и аз не си оставях телефона на мира... Ако ми трябва нещо сядам пред компютъра и го върша там.

Аз го ползвам за снимки и навигация... и от време на време малко wi-fi.
Цитирай

reoprueB, ти изби рибата с тия 12 дни Bu 

аз повече от 7 дни не съм постигал. Visslar

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай

и това е от последното зареждане?? ама ти включаш ли си телефона изобщо? Big Grin
Цитирай

Не знам какво става, но нещо нещата започнаха за загрубяват с рози с040 и къстъм кернела. Постоянно ми показва че батерията се точи от Сигнал за мобилна мрежа, а мобилния интеенет не го пускам само с wifi дори и в училище. Преди час ми излезе за разрешаване на правя на някакъв app user 10015. Не знам какво да правя пт руута ли е от кернела ли е от версията ли е. Кажете най накрая къстъм ром ли да слагам на с019 ли да минавам не знам....
Цитирай

Ами най вероятно ще е от карнела, ако не е оптимизиран както трябва, аз с моя за лолипоп и си върви чудесно
Цитирай

Добре де с новата версия на кернела как е ?
Цитирай

При мен кернела няма проблем... Върви си перфектно и батерията ми за 24 часа с 1 час пуснато wifi и chrome е паднала с 4% . Smile

Даже от едитора съм поставил говернатора на пърформанс със минимална честота на процесора 533mhz и на GPU-то минимална 200mhz.
Цитирай

Какво значение има дали е с по-високи честоти или с по-малки. И с по-малки как върви ?
Цитирай

Мога ли от 5.0.2. Да се върна на 4.4.4 пез компютър

xperia x8
Цитирай

Да можеш.
Цитирай

Хмм, добра новина от Леново въпреки че не е за нашия модел. Сега видях че Леново са пуснали Андроид 6.0 Marshmallow за K3 Note вчера и вече хората са започнали да ъпдейтват телефоните си, като беше обявено че ще го получат през Април, това ме навежда на въпроса, Дали Леново са се осъзнали и са започнали да правят изненади като пускат изненадващи ъпдейти, можеби имаме някакъв шанс дори и след 3-4-5 месеца и ние да получим ъпдейта? какво ще кажете
Цитирай

Здравейте, преди няколко дни ми върнаха леновото (а6000) от сервиза с s042 и ми излезе актуализация  до s058, но когато започне да се актуализира дава грешка. Предполагам, че трябва да мина през s052, 054 и 056 за да стигна до 058, защо тогава официално ме пращат направо до 058.
Как мога да го направя и има ли смисъл или да си стоя с 042?
Цитирай

Стой си на S042 S058 като инсталираш това е лолипоп, а после ще ти излезе S059, а те всичките са пълна бъгня. S042 е последната актуализация на китката и е идеална не ти трябва бъгания лолипоп

Все пак ако искаш набираш ####6020#, там си настройваш региона на България и би трябвало да можеш да ъпдейтнеш през ОТА

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

(2016-04-29, 13:29:39)Stiliyan03 написа:  Стой си на S042 S058 като инсталираш това е лолипоп, а после ще ти излезе S059, а те всичките са пълна бъгня. S042 е последната актуализация на китката и е идеална не ти трябва бъгания лолипоп

Все пак ако искаш набираш ####6020#, там си настройваш региона на България и би трябвало да можеш да ъпдейтнеш през ОТА

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Ако няма българия, да пробва с румъния. Поне на мене така ми показва на тоя код като набера.
Цитирай

""24 Apr 2016, 09:41:49
Набираш ####6020# и настройваш за регион България,това е явно като Bulgaria.ota zip файла.Трябва да е на България за да имаш успешeн ota ъпдейт""
Цитирай

Няма ли някакъв начин да се пачне лолипопа?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)