Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С коя версия на андроида сте.

(2016-04-30, 10:41:10)Stiliyan03 написа:  Няма ли някакъв начин да се пачне лолипопа?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Как така да се пачне ?
Цитирай
Аксесоари

Ами видях в интернет, че някои хора използват пачове, за да вдигнат FPS-то на някои игри на компютрите си и реших, че може да има такива и за някои ромове

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Не знам колеги, не съм сменял китката s025 от 2-3 месеца и напоследък телефона почна да лагва. Като скролвам наляво и надясно се усеща лаг, така и при отваряне на приложения. Направо не знам какво да слагам.
Цитирай

S025 сложил ли си къстъм кернел или нещо друго? Ако не фабричните настройки може да помогнат, но все пак ако решиш да ги връщаш може да си направиш един бекъп на данните с къстъм рекавъри и да ги ресторнеш ако не се оправи.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Ресет малко грубо. По скоро затриване на всички кешове от рекавърито...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте отново, 
Благодаря за насоките, получи се и след s058 се ъпдейтна до 059. На пръв поглед работи добре. Малко бави отварянето на приложенията, но като се отворят вече не бави. Друия проблем, който не ми е ясно защо се получава е, че фейсбук няма икона! Инсталиран е, работи нормално, но няма икона и не знам как да му изкарам. За да го отворя влизам в плейстора  Bu 
Имате ли някаква идея?
Цитирай

(2016-05-02, 22:12:28)gattaka написа:  Здравейте отново, 
Благодаря за насоките, получи се и след s058 се ъпдейтна до 059. На пръв поглед работи добре. Малко бави отварянето на приложенията, но като се отворят вече не бави. Друия проблем, който не ми е ясно защо се получава е, че фейсбук няма икона! Инсталиран е, работи нормално, но няма икона и не знам как да му изкарам. За да го отворя влизам в плейстора  Bu 
Имате ли някаква идея?

Направи factory reset и би трябвало да се оправи.
Цитирай

На мен почна да ми крашва modern combat 5, тъкмо я отварям зарежда малко, след това се затваря и ми пише "Приложението moder combat 5 не отговаря", чистих кеш партишъните, но пак същата работа. Фабричните дали ще оправят този проблем?

Sent from my 9002X using Tapatalk
Цитирай

(2016-05-03, 13:34:43)Stiliyan03 написа:  На мен почна да ми крашва modern combat 5, тъкмо я отварям зарежда малко, след това се затваря и ми пише "Приложението moder combat 5 не отговаря", чистих кеш партишъните, но пак същата работа. Фабричните дали ще оправят този проблем?

Sent from my 9002X using Tapatalk

При мене същата работа самоче не на игрите ами, играя на нещо и изведнъж ми изписва facebook спря да работи, така и със едно приложение за телевизия, със s025 съм.
Цитирай

Да и аз съм с S025 без руут, в началото нямах този проблем, по-късно почна от време на време да се затваря играта, а сега съвсем не мога да вляза в нея. И чат хедс на месенджър започна постоянно да изчезва когато съм в някоя игра, а в началото изчезваше само от време на време, а иначе други проблеми няма, но май ще върна фабричните да видим дали ще се оправи.

Sent from my 9002X using Tapatalk
Цитирай

Някой да е пробвал дали става на нашия телефон който е с 1 GB ram i 8 GB rom дали става да се сложи Kraft s030 който е за Lenovo A6000 Plus (2GB ram и 16GB rom). И дали някой е пробвал изобщо да сложи тази версия ?
Цитирай

Може ли линк към ъпдейта, за рекавъри ако е възможно?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

за кой ъпдейт ?
Цитирай

Този S030 за A6000 Plus

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

(2016-05-29, 22:22:46)Stiliyan03 написа:  Този S030 за A6000 Plus

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

http://www.droiddosh.com/2015/12/lenovo-...ginal.html
Ето го, обаче не знам дали става да се сложи на нашия телефон, само знам че е 64 bit а нашите версии са 32bit, не знам каква ще е разликата при ползване, мисля ще че има някаква, но не знам каква, затова ми беше любопитно дали някой е пробвал.
Цитирай

S025 za A6000 - държи се най-добре.
Цитирай

С едносимов съм, версия S025, подкрепям горното мнение - върви по гладко от lolipop. Само камерата нещо не ми допада!
Цитирай

Само някой къстъм ром ще оправи нещата... Както някой колега беше казал дори и стоковите киткат версии има бъгове и не вървят толкова гладко. Според мене само някой кътстъм ром ще ни оправи. Но кога ли ще излезе такъв без бъгове. Гледам някакъв пич пуснал тема в XDА за нов ром. И днеска трябва да излезе, и ще има рековни ъпдейти по рома, по описанието изглежда че ще е добър и ще върви гладко, но дали ще е така, трябва да излезе и да го пробваме, ето вижте за какво става въпрос, http://forum.xda-developers.com/lenovo-a...1-t3417745
Цитирай

Гледам и ти си писал в темата. Дано да излезе скоро, иначе го добавих и него в първото мнение на другата тема. Коя версия на андроид е всъщност, 6.0.1?
П.П. Сега видях, че пише 14 Юли, айде да го пуска, какво чака

Sent from my Lenovo A6000/Plus using Tapatalk
Цитирай

Ами писах, да видим кога ще пусне линк за теглене, за да го пробвам... Big Grin По описанието изглежда че ще е най-добре направения ром за този телефон, ама то трябва да се види на практика Big Grin Ами мисля че ще е 6.0.1.

Тези Lenovo просто ме изумяват, преди 1 седмица когато им писах кога ще пуснат нов ъпдейт, те ми отговориха, "много скоро", вчера им писах отново да видя какво ще кажат отново, и този път ми викат, че нямали информация... Толкова неурентирани хора не съм виждал.
Цитирай

А оправиха ли сървърите?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Да още сутринта.
Цитирай

Ами добре, да пускат ъпдейта вече...

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Скоро ъпдейт НЕ! Ако не прочете пред последното ми мнение, преди 1 седмица им писах те ми казаха че ще има скоро, вчера им писах отново и днеска ми отговориха че нямат информация.. Всеки път говорят различно. И така от месеци.
Цитирай

(2016-07-14, 22:37:23)Slackwere12 написа:  Скоро ъпдейт НЕ! Ако не прочете пред последното ми мнение, преди 1 седмица им писах те ми казаха че ще има скоро, вчера им писах отново и днеска ми отговориха че нямат информация.. Всеки път говорят различно. И така от месеци.

Онзи ден ми излезна ъпдейт на таблета(lenovo tab 2 a7-10f) който оправи всичките проблеми на лолипопа,а таблета е излезнал по същото време като нашия телефон.Та сигурно тези дни ще пуснат такъв ъпдейт и за а6000.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)