Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С коя версия на андроида сте.

(2016-07-15, 09:00:12)MeRtYy написа:  Онзи ден ми излезна ъпдейт на таблета(lenovo tab 2 a7-10f) който оправи всичките проблеми на лолипопа,а таблета е излезнал по същото време като нашия телефон.Та сигурно тези дни ще пуснат такъв ъпдейт и за а6000.

Няма логика, но дано стана така... То и а5000 е пуснат с 3 месеца по-късно от нашия модел, Април месец миналата година, ама вече ъпдейти няма от 7-8 месеца... Дори май вече му е спряна.
Цитирай
Аксесоари

(2016-07-15, 09:11:47)Slackwere12 написа:  Няма логика, но дано стана така... То и а5000 е пуснат с 3 месеца по-късно от нашия модел, Април месец миналата година, ама вече ъпдейти няма от 7-8 месеца... Дори май вече му е спряна.

То и аз не бях получавал ъпдейт на таблета от края на август миналата година,но ето че най-после пуснаха.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

Ами, дано да си прав, и скоро да го пуснат, на мене ми стига да върви като Киткат-а и да държи батерията, а пък ако го направят и по-добре няма лошо.
Цитирай

Днес взех едносимовата версия от Технополис за 215лв и за момента съм очаован колко приятно върви,макар слабичкия хардуер.Дойде с s025 kit kat.Да се занимавам ли с ъпдейти или да си търпя? Smile

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай

Ми то за едносимовия, S025 е последната версия която е излязла... Ако искаш провери дали ще ти излезят някакви ъпдейти, но според мене няма да имаш.
Цитирай

Може да се флашне софт за двусимов... Smile Въпроса е има ли смисъл и близалката по-добра ли е от кит-ката... Smile

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай

Ми то може да се флашне версия от двусимов на едносимов, близалката все още не е толкова добра, все още има бъгове , очаква се със следващия ъпдейт да е добре.
Цитирай

Недей да го флашваш софта за двусимов още, не е довършен, скоро трябва да излезе ъпдейт с оправени всички бъгове, но не се знае кога ще го пуснат.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Мерси ще изчакам Smile

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай

Я кажете на кой ром игрите вървят най-добре.
Цитирай

Здравейте искам да попитам във монета съм със 5.0.2 и е пулен боклук не съм доволен имам нова версия A6000_S020_150815_8G_BG и ме интересува след като я направя ще има ли по добра стабилнос всеки гледам дава версий всякакви но не съм запознат и ако може някой  да ме посъветва и каже какво да направя
Цитирай

С коя версия на телефона си, едносимов, двусимов, plus?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

basshead написа:2-симовия съм

Пиши по-добре тук, за да виждат и другите колеги, значи си с двусимовия, но не разбирам как така си на 5.0.2, а имаш ъпдейт до S020, такъв даже не съм чувал да има двусимовия. Да, 5.0.2 още не е довършен и е нормално, има бъгове, инсталирай го този ъпдейт, ако искаш и виж дали ще се оправят проблемите, ако не пиши, има начин да се флашне 4.4.4.
Цитирай

За двусимов по-добро от китката май няма. Неделя актулизирах до лолипоп s61 и изобщо не ме изкефи нещо. Преди малко флашнах пак китката S42.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Здравей те на мен ми излезе нов ъпдейт S061 ще видя какво е
Цитирай

Недей да актуализираш по-добре, колегата преди теб е написал, че не е добре, това е достатъчно. И аз го пробвах вчера, и на мен не ми хареса особено

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Аз де уверих че колкото и ъпдейти да правят, за този телефон добре вървящ lollipop като kitkata няма да наоравят. А и не се знае изобщо дали ще има още ъпдейти, тска че и на това се радвайте, колкото са го направели толкова ще е. Разбирам от втория-третия ъпдейт да не им се получи ама те вече седми ъпдейт правят на тази близалка и пак има бъгове.
Цитирай

Абе да пускат направо S042 по ОТА, да може обикновените потребители, които са ъпдейтнали да се върнат на него, вместо да стоят на тази тяхна пумия...

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Това няма как да стане, няма как да пуснат по ОТА по стара версия на андроида... Другия вариант е да пуснат 5.1 с по-нова версия на VIBE UI... Десетки пъти съм го казвал, тези проблеми идват от VIBE UI... Не е направен както трябва.
Цитирай

Някои да знае нещо за нов ъпдейт??Дали ще пуснат или с 61 е последният?
Цитирай

Ами поприинцип последната версия е S061 , преди няколко седмици питах Lenovo Bulgaria дали ще има ъпдейти, казаха ми че ще има, но не знам кога, чесно да ти кажа на тях не им вярвам много. В крайна сметка този телефон са го отписали вече, така че, нямаше да е лошо да му оправят всички бъгове и да върви добре като китката.
Цитирай

Даже и да има няма да го оправят да работи както трябва, така че няма смисъл да чакаме ъпдейт.
Цитирай

Сега гледах на леново ъпдейтите за телефоните.Нащият телефон още е присъства-значи най-вероятно ще има наистина ъпдейт.Лошото е че той пак явно ще бъде 5.0.а не 5.1.
https://support.lenovo.com/bg/en/solutio...smartphone
Цитирай

Дано получим , ама хич не ми се вярва. А и то едни ъпдейти.... На тази информация от Lenovo matrix изобщо не вярвай, пишат един срок за ъпдейт и не го изпълняват. Иска ми се да направят и Lollipopa да върви гладко, че ми харесва повече като дизайн, ама както обичам да казвам, гредица....
Цитирай

Излезе ми ъпдейт S062
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)