Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo vibe p1 грешка по време на ъпдейт
#1

Здравейте , появи ми се съобщение за нов ъпдейт който след успешното изтегляне не се инсталира. След рестарта достига до 24 % и дава грешка. Когато телефона зареди получавам пак същото съобщение за ъпдейтване.Сегашната версия е P1a42_s131_150907_ROW а новата е P1a42_s135_151013_ROW. И до фабрични връщах няма ефект. Не знам как да го лекувам помагайте.
Цитирай
Аксесоари
#2

Просто изчакай няколко минути
Цитирай
#3

Аз съм се навил за този апарат,че продадох моя нексус 4,някой от мобилните оператори дали ще го предложи с план...
Цитирай
#4

(2015-11-29, 18:05:09)milhristovvv написа:  Просто изчакай няколко минути
Пробвах но пак няма ефект. Изтегля се успешно и след рестарта recovery-то стига до 24%. Когато телефона зареди дава отново че е наличен същия ъпдейт и не знам какво да го правя вече.Като цяло телефона много ми харесва но това не знам бъг в телефона ли е или прецакан ъпдейт.
Ще се радвам някой с същия модел да сподели с коя версия на софтуера е и имал ли е подобен проблем.
Цитирай
#5

Минах през три ъпдеита без проблеми но през wifi понеже единият беше над 200mb текущата версия  ми е P1a42_s140_151111_ROW
Цитирай
#6

Май ще трябва да се ползва гаранцията , явно има някакъв сериозен бъг.
Цитирай
#7

Tehniiik ще споделиш ли какъв беше проблема с ъпдеитите при теб и как го оправи ако си го оправил де ?
Цитирай
#8

(2015-12-03, 06:47:37)le6o123 написа:  Tehniiik ще споделиш ли какъв беше проблема с ъпдеитите при теб и как го оправи ако си го оправил де ?

Да оправих се благодарение на рускуя форум на леново. Флашнах нов firmware и минах през два ъпдейта без проблем.
Цитирай
#9

Мисля, че проблема е в ъпдейта. Защото същото се случи и с телефона на жената. Малко вероятно е и двата
телефона по едно и също време да проявят един и същи дефект. Просто ъпдейта стига до някъде и се включва recovery
режим. След това рестарт и телефона си зарежда нормално но продължава да дава че има ъпдейт.

One М7 32GB
Цитирай
#10

И при мен е така явно наистина ъпдейта не е читав
Цитирай
#11

Лошото е ,че за тоя модел до сега са излезнали 3 ъпдейта и трябва да минеш през всичките. Ако първия е повреден няма да можеш да продължиш напред. Аз затова се реших и го флашнах с нов ром , но следващата версия. После телефона сам се ъпдейтна с оставащите ъпдейти.
Цитирай
#12

Скоро се очаква да оправят проблема с ъпдейта,че е по масов...поне така писаха от официалния сайт на Леново.
Цитирай
#13

(2015-12-03, 16:13:45)Tehniiik написа:  Да оправих се благодарение на рускуя форум на леново. Флашнах нов firmware и минах през два ъпдейта без пробд
Здравей, кой ром инсталира? И как се държи? Има ли български?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)