Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G4c въпрос
#1

Здравейте, колеги. В момента ползвам въпросното LG, но забелязвам, че цветовете на самият телефон стоят по-бледо.. Дори и да увелича контраста, самите цветове пак си остават така.. Въпросът ми е следният: Има ли вариант като на Samsung да се оправи това нещо?

Huawei P20 Lite - Klein Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Да разбирам, че си ползвал Самсунг и сега LCD display ти изглежда блед пред AMOLED?
Има варианти, единия с руут, къстъм кернел и програма за управление на параметрите на кернела.
Другия вариант е да потърсиш програма в плей стор. Имаше за издуване на цветовете, ма като не мога да се сетя...

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Благодаря, колега. Ползвал съм Самсунг, но преди време. Имам и LG G2, при който този проблем го няма, но там е FULL HD екрана, докато на това LG e HD. Може би от това идва цялата разлика.

Huawei P20 Lite - Klein Blue
Цитирай
#4

Не мисля, че резолюцията има нещо общо с цветоподаването.
Просто са с различно калибриране. Продължавам да се чудя как се казваше програмата за цветовете...

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

@Skalata96, провери в настройки ->> общи ->> достъпност дали нямаш цветна настройка.
@jorrddan, да нямаш в предвид Screen Adjuster?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

@vargala81, четеш ми мислите, че даже ги и допълваш Smile Сега чукнах една турсачка в плей стор и има няколко такива програми със сигурност може да се намерят още.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)