Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Zero/Class
#1

Въпросното телефонче е съвсем от скоро на пазара.Толкова от скоро , че даже в сайта на LG не можах да го намеря.В тубата има няколко клипчета и това е.Интересува ме някой вече сдобил ли се е с него и как се държи(не че за толкова кратко ще може да се даде обективна оценка)?Харесва ми това , че е метален и няма никакви бутони по периферията.Замислям се за нов телефон и този скокна в списъка ми с опции.Смятам , че ще се продава добре и скоро ще има отделна теглава за него.Е хайде - споделяйте мнения  Cool
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона е супер,вчера го разцъках в офис на Виваком.Хубава визия добре стои в ръка,екрана е добър,ярък и контрастен.Единствено ме притеснява батерията колко ще държи.Понеже се чудя между него и Huawei P8 lite и не мога да преценя кой от двата.........оф проста не знам.И единия и другия си имат предимства и недостатъци спрямо другия. Дайте акъл Smile
Цитирай
#3

Здравейте, от една седмица имам LG ZERO и съм много доволен от него. Аз също бях скептично настроен към батерията но с едно зареждане изкарва 2 дена при включен нет към мрежата около 70 процента от времето. Направи ми впечатление че фабрично няма много инсталирани приложения което не е проблем Smile
Цитирай
#4

Модела предлаган в България има ли NFC?
Цитирай
#5

(2015-12-05, 10:48:59)rusnakapz написа:  Телефона е супер,вчера го разцъках в офис на Виваком.Хубава визия добре стои в ръка,екрана е добър,ярък и контрастен.Единствено ме притеснява батерията колко ще държи.Понеже се чудя между него и Huawei P8 lite и не мога да преценя кой от двата.........оф проста не знам.И единия и другия си имат предимства и недостатъци спрямо другия. Дайте акъл Smile

В момента и аз съм пред същата дилема, но перформънса клони в посока на п8 лайт. Иначе лгто има много добра визия. Давайте мнения че и аз запецнах м/у тези два модела.
Цитирай
#6

(2016-01-05, 17:40:41)fenomena6909 написа:  Модела предлаган в България има ли NFC?

НЕ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)