Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OsmAnd+ в момента на промоция
#1

Не видях да има тема за OsmAnd+, затова отварям нова, та в момента въпросната навигация е пусната на промоция - 10 цента струва в Германия, но предполагам и в България ще е нещо подобно.

Това е напълно офлайн навигация, базирана на OpenStreetMap карти. Аз самия си я купих току що и все още нямам мнение дали става за нещо, но в предвид 4.4* рейтинга, може би е добре. Има гласови инструкции, режими автомобил; велосипед и пешеходец, също така и асистент за престроявания.
Също, което ми хареса е, че може да теглите различни нива на детайлност - само пътища; към тях допълнително и информация за обектите на картата; към това допълнително терен; допълнително и wikipedia записи. По тоя начин една карта може да варира например от 70МБ до към 300МБ. Същото можеха да се сетят и гугъл да го направят при своята навигация.
   
 OsmAnd+
Цитирай
Аксесоари
#2

В play.google.com цената е:
9,99 bgn kaufen
Гласови инструкции на български имаш ли?

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай
#3

Явно промоцията не се е отнасяла за България Sad 
Нормално струва към 6.50Евро.

Иначе сега погледнах за езиците и не видях да има български. Обаче всичките са TTS и предполагам, че няма да е проблем да се добави  (визирам темата за ТТС).

От друга страна, щом струва толкова, едва ли си заслужава хамалогията, при положение, че има вече лекуван Сиджик и свободния Хиър.
Цитирай
#4

Аз си я ползвам редовно от поне 2 години и половина за ориентиране из планините (има доста планински пътеки) и някои градове. Свърши ми много добра работа в Рим, Будапеща, Прага, Женева, Санкт Петербург, Москва, Катания и Сиракуза. На други места май не съм я ползвал. Е, наложи се да преначертая картата на моя квартал, защото в OSM беше трагична. Така че нищо не гарантира верността на картата в непознат град, но за по-големите градове върши работа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)