Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с верния ми Нексус 5
#1

Микрофона почна да прави проблеми. Като говоря ми, казват, че насичам и не се чувам. При запис на клип и аудио пак е много рандъм работата. Реших, че трябва да сменям микрофон и го дадох за ремонт. Обаче ми казват, че проблема е в дънната платка и все още не могат да открият проблема вече колко дни и започвам да си мисля, че или тези от сервиза не знаят, какво правят или цялата дънна платка ще се окаже за смяна... Някой да има съвет ? Мисля си вече да го продам и да си взема друг 2ра употреба с г/д 100 лева разлика и аз не знам вече. Карам 2 седмици с 1 стар телефон след като съм бил 2 год. с Нексуса и ме е яд :|

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, имах същия проблем. Има 2 варианта или проблема да е в лентовия кабел за микрофона или да е на конектора за микрофона. При мен беше от счупени крачета на конектора. Дадох го на сервиз и ми ги запоиха и микрофона работи добре.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#3

Ами ето тези ми казват, че е дънната платка нещо. От София ли си ? Ако да къде си го дал ? Ако тези тая седмица нищо не направят... не знам. Ще трябва да го давам в друг сервиз и ако пак ми откажат ще си взимам нов. Вече не издържам без смартфон, толкова мн работи ми върши, даже не е реално как звучи това.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)