Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изключен Nexus 5
#1

Здравейте, тази вечер телефона ми докато се е зареждал някак е спрял да работи и в момента се чува нещо като свистене от задния капак около камерата сякаш нещо е дадено на късо. Някакви идеи дали може да мине без сервиз?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
Аксесоари
#2

С дълго задържане на power бутона не става ли?

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#3

Като задържа power бутона за определено време това свистене спираше, но сега спря напълно и въобще няма никакви признаци на живот. Като го включа на зарядно и пак почва да се чува, но не индикира да се зарежда.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#4

@niki1999kir, с друго зарядно пробвано ли е?Smile

 
Цитирай
#5

Да пробвано е, няма разлика. Преди малко го отворих и като махнах пластмасата, под която е свързана батерията и замириса на изгоряло, така че предполагам, че темата е за заключване. Изгоряла дънна платка, maybe.`

Edit: Имам и друг въпрос. Евентуално ако си сменя дънната платка, паметта може ли да се запази по някакъв начин, понеже имам доста снимки, които са само на телефона.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#6

(2016-01-01, 16:56:49)niki1999kir написа:  Edit: Имам и друг въпрос. Евентуално ако си сменя дънната платка, паметта може ли да се запази по някакъв начин, понеже имам доста снимки, които са само на телефона.

Няма как,то дънната платка на практика е целия телефон.Пробва ли да го включиш към компютър с юсб?

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#7

Да пробвах, нищо не се получава. От вчера вечерта и звука от капака изчезна, така че най-вероятно е изгоряло дъното. Ще го дам за всеки случай в един сервиз да му направят диагностика.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#8

здравейте, искам да попитам откъде мога най-изгодно да си купя нов заден капак защото моя съмсем сдаде багажа
Цитирай
#9

Предполагам, това ще ти свърши работа. Smile
http://www.ebay.com/itm/Housing-Battery-...SwDNdVxHJH

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#10

да, а това за колко време пристига и в България има ли го на по-прилична цена. не за 60 лева
Цитирай
#11

@dilana147,  Price: US $9.99. Не видях никъде 60лв. Като доставка в рамките на 1 месец вероятно.Smile

 
Цитирай
#12

Забравих да пиша, но се оказа, че на телефона му е изгоряла платката за зареждане и работи.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)