Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Телефона не чете смс на кирилица XPERIA Z
#1

Здравейте,имам телефона от скоро и до сега всичко му работи нормално,но забелязах странното явление да не ми разпознава смс написан на кирилица.Ще съм много благодарен ако някой сподели решение за този проблем,а може би просто е до настройка но аз не я намирам.
Цитирай
Аксесоари
#2

Съобщения >> Настройки >> Текстови съобщения >> Режим за въвеждане на текст на Unicode ли ти е Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

(2016-01-05, 21:03:01)rado__8 написа:  Съобщения >> Настройки >> Текстови съобщения >> Режим за въвеждане на текст на Unicode ли ти е Smile

Колега,това не го намирам в меню настройки на съобщения,има различни други настройки но това не. Ако все пак намеря някъде такава настройка да разбирам ли че режима на въвеждане трябва да е Unicode ?

Имам развитие по въпроса,оказа се че не чета съобщенията написани на кирилицата  от Alcatel idol, явно там трябва да се видят настройките на писане.От друг телефон нямам проблем.Благодаря за помощта на колегатаSmile

Режима на азбуката на алкатела беше на (Супер компактно),вече е на (Автоматичен) и изпраща четливи смс-и на кирилица Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)