Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

The Room Three
#1

   [Изображение: fVc6E1dbaia-JUEk-UZHqGzCYABrRiMBv3xbDC02...9U=w300-rw]

Finally the long wait is over Tongue


   Начин 1 :

Начин 2 :
Свали Играта - The Room 3


Цитат:V.1.01 НОВИТЕ НЕЩА

Fix crash when solving fuse machines
Fix duplicate version of the laser machine


[Изображение: OO9Gonj2BGyt77zEFGepZ_Q03Z_tpuqq2kN96vTC...rc=h900-rw]
[Изображение: lOep7UamT1tw9yjvYS1mEgwpU_r8MwE7JM5rhjla...Cn=h900-rw]
[Изображение: E_yUIj3h3voTJV7Zm0IxPB35U7SvJksC3OSEJ-ms...yr=h900-rw]
Цитат:"A триумф. Ние напълно препоръчваме се потопите в тази атмосферна мистерия "- Stuff.tv
"Много по-голям и по-дълго от предишните игри, повече от пълен разцвет приключенска игра" - Touch Arcade
"Брилянтен, еднозначно тактилна опит пълен с невероятни пъзели. Просто отидете и да го купят. "- Pocket Gamer
"Със своята богата атмосфера и пъзели умно, трите стая е увлекателна и трудна за побеждаване." - Game Informer
"Вероятно най-добър мобилен игра на 2015 г." - Vice.com
___________________________________________________________________________________

В дългоочаквания продължението на наградата BAFTA печели "The Room" и "The Room две" е най-накрая тук.
Добре дошли в стая с три, физическо пъзел игра в красиво тактилна свят.
Примамени до отдалечен остров, трябва да се направи при цялото си пъзел за решаване на способността да се движите серия от проучвания, разработени от мистериозен фигура известен само като "майстор".


Пикап-и-играя DESIGN
Лесно е да се започне още трудна за побеждаване, се насладите на уникален микс от интригуващи пъзели с прост потребителски интерфейс.

Интуитивен сензорни бутони
A тактилна опит толкова естествено можете да се чувстват почти на повърхността на всеки обект.

РАЗШИРЕНИ НАСЕЛЕНИ МЕСТА
Потопете се в различни зашеметяващи нови среди, всеки, разделено на няколко части.

Сложен ОБЕКТИ
Завъртане, мащабиране и разгледа десетки артефакти да открият скритите си тайни.

Атмосферни AUDIO
A натрапчива саундтрак съчетано с динамични звукови ефекти създаде едно незабравимо звуков пейзаж.

Възвеличи СВЯТА
Използвайте новия окуляр способността да изследват света в миниатюра

ЗАМЕСТНИЦИ окончания
Назад към постоянна среда и промените съдбата си

ЗАСИЛЕНО HINT SYSTEM
Re-прочетете съвети за да получите пълната картина

CLOUD ИКОНОМИЯ ПОДДЪРЖА
Споделете вашия напредък между множество устройства, както и отключване на всички нови постижения.

MULTI ПОДКРЕПА НА ЕЗИКА
На английски, френски, италиански, немски, испански, бразилски португалски, турски и руски език.


Огнеупорни игри е независим студио от Гилдфорд, Великобритания.
Научете повече в fireproofgames.com
Следвайте ниFireproof_Games
Намерете ни във Facebook

Начин на инсталиране 1 : 
1.Директно от Google Play (линка по-горе)
2.Ако не Ви допуска - пробвайте от тук
3.Ако пък не Ви се дават 5 долара за това бижу; следвайте втория начин


Начин на инсталиране 2 : 
1.Теглите архива по-горе
Това са файлове предоставени от мен (закупена по-рано) 
2.Разархивирате ги 
3.Инсталирате apk файла
4.Копирате папката в Android/OBB
5.Играете [Изображение: smile.png]
Цитирай
Аксесоари
#2

Ехаа браво. Обаче не ми излиза в гугъл плей , по никакъв начин. Първите две ги купих , ще купя и тази , като излезе.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#3

И аз така...
Имам ги купени първите, ще купя и тази, ама не я виждам...
Линка казва, че няма такъв item

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#4

Още не е излезнала това е бета версия.Играта ще излезе утре в google play.
Цитирай
#5

(2016-01-10, 01:36:37)ИванМатин написа:  И аз така...
Имам ги купени първите, ще купя и тази, ама не я виждам...
Линка казва, че няма такъв item

Точно, заради това съм дал линк, първо да се запишете за тестъри Smile Чак тогава излиза в googleplay. Пълната версия e, но пак си я платих

И понеже е неделя и исках да я разцъкам ми излезе ъпдейт, който ще споделя с Вас Smile Периодично ще ъпвам новите версии
Линк към новата версия е даден в главния пост

Цитат:НОВИТЕ НЕЩА
Fix crash when solving fuse machines
Fix duplicate version of the laser machine
Цитирай
#6

Пише че за сега не им трябват повече изпитатели но пък утре ще излезе в google play за всички.
Цитирай
#7

Появи се... ама 10 кинта... ще изчакам.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#8

Изтеглих я само че има един проблем контролите са ми обърнати като искам да погледна на горе гледа надолу и вместо на дясно наляво и на 2 беше така има ли начин да се оправи?
Цитирай
#9

Това си е нормално - прокарваш ли пръст нагоре по екрана, дефакто виждаш какво има по-долу Smile  Прекараш ли го отдясно наляво, ще видиш какво има по в дясно.
Смисъл, независимо за какво използваш телефона си е така Smile
Цитирай
#10

Аз я свалих и не тръгва, стои на логото на Fireproof X, свалих и по-новата версия от 4pda.ru, а там ми връща грешка, че не може да цъкам, понеже не съм заплатил. : )

Ще заплатим.
Цитирай
#11

Свалих я от 4pda заедно с кеша и върви без проблем
Ето линк към кеша : https://yadi.sk/d/HQy6HNGEmmMkG

ONEPLUS 6 
Цитирай
#12

(2016-01-12, 20:23:50)ddqnov написа:  Аз я свалих и не тръгва, стои на логото на Fireproof X, свалих и по-новата версия от 4pda.ru, а там ми връща грешка, че не може да цъкам, понеже не съм заплатил. : )

Ще заплатим.

А копира ли папката (в която е obb файлът) в android/obb. Трябва да го направиш след като инсталираш apk файла Smile
Цитирай
#13

Да, направих го, 4 опита с различни кешове от тук и от 4pda.ru и apk на различните версии 1.0, 1.0.1. Играта работи ли на 6.0.1? На таблета я мъчих цяла нощ и не тръгна.
Цитирай
#14

В коментарите в googleplay, хора пишат за същия проблем, при който зацикля на началното лого. По-добре изчакай ъпдейт, ще го кача при първа възможност, щом бъде пуснат.

PS: Играта е брутална, пълният геймплей ми отне малко над осем часа Smile
Цитирай
#15

(2016-01-13, 09:39:01)maks11 написа:  В коментарите в googleplay, хора пишат за същия проблем, при който зацикля на началното лого. По-добре изчакай ъпдейт, ще го кача при първа възможност, щом бъде пуснат.

PS: Играта е брутална, пълният геймплей ми отне малко над осем часа Smile

страхотна е БЛАГОДАРЯ.
Цитирай
#16

За тази игра не жаля пари. Винаги съм казвал, че качествените неща трябва да се плащат. Това е вид признание за разработчиците.

Never Settle 7T Pro
Цитирай
#17

Във 4pda.ru е излязло apk 1.02 версия и пише, че са фикснати съвместимостите за устройствата, които са имали проблем, ще тествам довечера.
Цитирай
#18

Заповядай Smile
Само, ако някой ми обясни къде изчезна бутонът за редакция на главния пост, за да го добавя Big Grin ... 


Цитат: написа:
V.1.02 НОВИТЕ НЕЩА

Fix for Google Cloud Save problems

Compatible with more devices

Added Achievements button to the main menu
Цитирай
#19

Това с bluestatcks става ли ? И ако става как се получава ?

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#20

Само незнам как са ще си нагласиш контролите Big Grin
Иначе как - директно от браузърчето на bluestack си действаш, по горе описания начин
Цитирай
#21

Идеята ми е къде се слага data файла ?

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#22

Самата папка в която е obb файлът, я копираш в Android/obb
Цитирай
#23

Ясно, но къде се намра това за Bluestacks това ми е идеята.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#24

Отваряш bluestack и от вътрешния браузер теглиш архива. После се оправяш с ESFILEEXP.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)