Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(МТК) Xiaomi Redmi Note 3-не осъществява и не получава повиквания
#1

Здравейте, имам проблем с телефон Xiaomi Redmi Note 3. С първото включване първото обаждане е без проблем но при следващото набиране телефона показва че набира но няма никакво звънене, никакво съобщение че връзката не може да се осъществи или нещо подобно и набраният номер не звъни. След като извадя сим картата и пак я вкарам първото обаждане става ,по някога и второто но след това- нищо. Също не мога да получавам обаждания. Пробвах с три сим карти и при трите е еднакво. На екрана показва, че има сигнал на оператора, името на оператора и за интернет трафик но в същото време няма интернет нито обаждания и приемания на разговори. Опитах съшо с възстановяване на фабрични настройки но проблема продължава. 
Моля, ако някой може да помогне!
Цитирай
Аксесоари
#2

И най-важнот не си писал- с кой ром си? Ако е с ром от търговеца го махай, пробвай с china stable
Цитирай
#3

С каква версия на софтуера е телефона? Имаш ли бг език? Правил ли си нещо по телефона?

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#4

Провери в настройките дали ти се вижда IMEI-a
Цитирай
#5

Здравейте, има български език, Miui version 7.0/Stable 7.00.11.00(LHNCNCJ), Android version 5.0.2 LRX22G, Kernel version 3.10.61+92а08е93-839 43=5ad2d8a9 . Пробвах IMEI-а се вижда и по телефона нищо не съм пипал. Странното е, че когато го рестартирам или извадя и вкарам сим картата и веднага набера връзката става и след това нищо
Цитирай
#6

МНОГО препоръчително е да го махнеш този ROM, но няма да имаш български с новия, освен ако не си отключиш bootloader-a.
Между другото, при руснаците имаше линк за този измислен ROM на продавачите.
Цитирай
#7

(2016-01-10, 14:10:17)yankov написа:  Здравейте, има български език, Miui version 7.0/Stable   7.00.11.00(LHNCNCJ), Android version 5.0.2 LRX22G, Kernel version 3.10.61+92а08е93-839  43=5ad2d8a9 . Пробвах IMEI-а се вижда и по телефона нищо не съм пипал. Странното е, че когато го рестартирам или извадя и вкарам сим картата и веднага набера връзката става и след това нищо

Тази версия е пипана.Флашни и ще ти се оправи проблема.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#8

При мен проблемът е подобен, ако включа сим картата да иска пин, при включване не излиза номераторът за въвеждане на пина и картата остава неактивна. Решението е да сложиш картата в друг апарат и да изключиш опцията за искане на пин. Проблемът беше както пти рома от продавача, така и при свинкса. С оригиналния не се сетих да проверя. Картата е теленор.
Цитирай
#9

Мога без български език ако има английски, но как да махна този ROM и какъв да сложа? Какво означава да флашна? Не съм много в час
Цитирай
#10

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=79744

Само четене се иска.Следваш стъпка по стъпка и вярвам ,че ще се справиш.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#11

Ок. Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)