Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси за покупка на нексус 5!
#1

Здравейте , решил съм да сменя HTC-то(заради скапания софт,който не е чак толкова зле обаче ми се иска мобилен със по нов софт) от подписа със нексус 5(втора ръка!) и искам няколко съвета какво да гледам ако го взимам от известните сайтове за продажба :Д   Та ако може да ми дадете няколко съвета как примерно да тествам самия телефон AnTuTu мисля ,че ще ми даде някаква работа ама не точно :Д

Nokia Lumia 710 - > Huawei Ascend G6 - > IPHONE 5 - > HTC DESIRE 620 with  4.4.4 - > Nokia 6
Цитирай
Аксесоари
#2

Антуту изобщо няма да ти помогне.

Като го купуваш: вкарваш сима в телефона и провеждаш разговор.

Включваш 3г и 2г за да видиш дали бачка модула за мобилния нет.

Огледай си внимателно дисплея да няма хардуерни проблеми.

Пускаш wifi и виждаш дали закача за рутер и дали работи нормално или не работи. Пробвай да си пуснеш клип в youtube.

Гледаш си за външни белези от изпускане и дали описанието отговаря на това, което виждаш.

Отваряш камерата и правиш пробна снимка....даже няколко пробни снимки.

Гледай имей на телефона да съвпада с този на кутията, ако изобщо има кутия. Ако е в гаранция гледаш и там да съвпада имея.

Това е в общи линии.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#3

Можеш да пробваш също колонката, блутута, преданта камера и задължително бутоните по няколко пъти, USB порта също.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#4

На държача на СИМ картата, също има IMEI номер, който трябва да съответства. Провери обстойно дисплея да не е сменян поради счупване

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#5

Благодаря на всички за изчерпателните мнения! Smile

Nokia Lumia 710 - > Huawei Ascend G6 - > IPHONE 5 - > HTC DESIRE 620 with  4.4.4 - > Nokia 6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)