Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на custom ROM Android 6.0.1 (Marshmallow) на Galaxy S4 LTE (I9505)
#26

Аз съм с AOSP и нямам SMS.Нито да пиша нито да получавам.
Във Рома ли няма или аз нещо не правя както трябва.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-01-29, 17:39:17)ivofen написа:  Аз съм с AOSP и нямам SMS.Нито да пиша нито да получавам.
Във Рома ли няма или аз нещо не правя както трябва.

При AOSP или използваш Hangouts за съобщения или си изтегляш алтернативна програма като: Google Messenger

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#28

За 9506 ще може ли да ми дадете линк за AOSP Android 6?

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#29

(2016-01-29, 21:51:41)Krash4yy написа:  За 9506 ще може ли да ми дадете линк за AOSP Android 6?

Разбира се: CyanogenMod 13.0 for Galaxy S4 LTE-A (GT-I9506)

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#30

Offtopic: I9506 е малко по-мощен, но няма толкова интерес от страна на developer-те към него. Wink
Също, препоръчвам на всеки да си сложи и тема PitchBlack(DarkRed)
Цитирай
#31

Флашнах няколко пъти с опцията Clean to Install a New ROM през recovery и пак нямам коректен блутут. Къде е отметката за автоматично приемане през блутут премерно след 5 сек-
Цитирай
#32

(2016-01-30, 13:38:36)dimitar1234 написа:  Флашнах няколко пъти с опцията Clean to Install a New ROM през recovery и пак нямам коректен блутут. Къде е отметката за автоматично приемане през блутут премерно след 5 сек-

В какво точно се изразява "нямам коректен блутут"???
Няма такава отметка при CM/AOSP.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#33

Друг интересен бъг - на закрито губи мрежа. Върнах стоков ром - няма проблем.
Цитирай
#34

На мен ми омръзна да гледам AOSP и сложих Omega ROM Big Grin

LG G3 Titan 16GB 
Цитирай
#35

(2016-01-30, 19:17:41)alchniq_123 написа:  Друг интересен бъг - на закрито губи мрежа. Върнах стоков ром - няма проблем.

На CM13 да, но на AOSP-то не ми се е случвало.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#36

Това значи че ако някой ме търси аз ръчно трябва да приемам разговора
Цитирай
#37

Няма друг начин при въпросните custom ROM-ове.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#38

Успях да подкарам музиката през слушалките и да изпращам файлове но телефонно обаждане е невъзможно даже телефона зацикля и трябва за го изключвам.
Цитирай
#39

Сложи му CM12.1 и после флашни AOSP - при някои в XDA се оправяло по този начин, а други при "мръсно" инсталиране на AOSP повторно.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#40

аз бях с този ром AOSP но там не работеше дистанционното.
Цитирай
#41

(2016-01-31, 21:13:39)dimitar1234 написа:  аз бях с този ром AOSP но там не работеше дистанционното.

Да, това е един от недостатъците му, но поне е по-стабилен, няма никакъв lag и не ми се налага да го флашвам всеки ден.
Wi-Fi-то като го изключа си е изключено на AOSP, а при CM го изключвам, но в статистиката за батерията гледам non stop е било включено, отделно проблема с губенето на обхвата при CM.
Може би Resurrection Remix (пак е CM13 базиран) работи по-добре, но там се натъкнах на други проблеми като например: нямам достъп до външната карта памет през вградения файлов мениджър.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#42

Това с Wi-Fi се оправя като влезеш в Google (Настройки>Google), натиснеш трите точки и забраниш на гугъл да търси wifi мрежа, дори да е изключен.
Цитирай
#43

Интересно пробвах с един стар блутут на Джабра и захапа а този новият който е AO2P не ще.
Цитирай
#44

(2016-01-29, 06:14:03)dimitar1234 написа:  Здравейте и на още нещо се натькнах, блутут не може да направи връзка

Само аз ли имам проблем с блутута?
Скоро ще го оправят. Гугъл току що са го фикснали.

SM-G780G/DS
Цитирай
#45

Дали, къде го прочете. И другото което ме интересува кое налага толкова ъпдейти на СМ13 и кога си заслужава тяхното инсталиране, че малко множко ми идва.
Цитирай
#46

@dimitar1234
Всеки ден се бутва по нещо правят някой подобрения. Случвало се е някой път  да се омажат нещата и нещата да са по зле от преди, но после всичко се оправя на следващия ден със следващия ъпдейт. Не знам кой се занимава, но помня на 1 април телефона  ми се стартираше все едно е windows phone гледах като гръмнат  Lol просто и те решиха да се пошегуват! 
В ТАЗИ страница може да намериш всеки ден какви промени са направени ако разбираш какво означават те  за мен доста от тях са непонятни Big Grin Ако телефона си върви добре няма смисъл всеки ден да ъпдейтваш  аз 2/3 пъти месечно ъпдейтвам ако имам свободно време.

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#47

Забелязах, че в нито AOSP, нито в CM13 има USB Audio Out. Тоест, свързване например на слушалки през USB-то посредством OTG Usb кабел. Това ми работеше при стоковия и при CM12.1. А само на 4.4.2 успяваше да се свързва с аудиото в колата посредством USB.
Цитирай
#48

Оказа се, че инфрачервения порт работи идеално при AOSP, но сега ще редактирам първи пост на темата с инструкции как да го подкараме (виж точка 12).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#49

Успях да подкарам блутута но с СМ12 лошото е , че не ми върши работа тъй като няма опция автоматично приемане, а за мотора ми трябва. Общо взето СМ12 и СМ 13 са добри бързо вървят но на мен не ми вършат рабата затова си връщам Phoenix Rom, ех не е 6.1 но всички приложения вървят коректно. За сега съм си запазил СМ13 и когато излезне нещо което ме удовлетворява ще си го върна.
Цитирай
#50

инсталирах си този ром обаче няма гугъл плей магазин. От къде мога да инсталивам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)