Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос до собствениците на Nexus 5X
#76

(2016-08-12, 08:05:32)mita6ki9 написа:  Хора, как е батерията? Издържа ли без проблем 8ч. с включен нет и нормално ползване?

Колега, какво означава нормално ползване?
На мен с нормално ползване ми е държал и по 6 дена Smile. То всеки разбира нормално ползване различно.
На мобилен нет за един ден заминава.
Цитирай
Аксесоари
#77

Ако имаш предвид 8 часа СОТ - категорично не. По-скоро около 5 часа.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#78

3 часа и половина СОТ. Повече не мога да изкарам аз.
Цитирай
#79

всичко си зависи от начина на ползване. при мен 4 часа и половина СОТ. деня си го изкарвам без проблем.
Цитирай
#80

Въпрос към собствениците на 16GB-та версия. Достатъчно ли ви е и успявали ли сте да си запълните цялата памет?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#81

Аз съм с 32, но имам и телефони с 16. Според мен телефон под 32 вътрешна не си вземайте Smile
Цитирай
#82

То вече е късно Smile Така или иначе до сега все съм бил с 8 вътрешна + 8 sd карта и са ми стигали, тъй като не играя игри и рядко имам време за слушам музика на телефона, та никога не съм успявал да ги запълня.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#83

Как ви се държи батерията с нугата ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#84

За сега е добре (снощи го ъпдейтнах) но не съм го зареждал все още. Ако бях с 6.0.1 щеше да е умрял, а е на 12% от както съм в офиса ..

Ще си покаже как се държи след няколко пълни зареждания Wink Трябва да се настрой андроида по ползването на телефона Smile

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#85

Колеги, ще ми препоръчате ли някое приложение за (battery monitorin). До сега ползвах GSam но явно на Нугата не работи правилно. Нещо сериозно ми яде батерията и ми показва, че е андроида. Искам да разбера какво точно се случва. Някой има ли сходен проблем. Благодаря ви!
Цитирай
#86

(2016-08-24, 09:37:11)rijiq написа:  За сега е добре (снощи го ъпдейтнах) но не съм го зареждал все още. Ако бях с 6.0.1 щеше да е умрял, а е на 12% от както съм в офиса ..

Ще си покаже как се държи след няколко пълни зареждания Wink Трябва да се настрой андроида по ползването на телефона Smile

Колега, как го упдейтна? Има ли ОТА вече?
Цитирай
#87

Цяла тема има за актуализации

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#88

При мен имаше проблем с батерията след ъпдейта, но не бях връщал фабрични настройки. След фабрични настройки всичко вече е наред за 12 часа съм на 77 % със включени данни, wifi, синхронизация на 3 пощи, няколко телефони разговора, малко Вайбър и малко тапаталк. СОТ един час.

P.S. Аз също ползвам GSam , но не съм забелязал да има проблем с Нугата.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#89

[Изображение: 2c0a4fb2cba7f65acb37f06ac1579962.jpg][Изображение: f0dfd4ad6a4fe60a78422ee725d3208d.jpg][Изображение: 5631664adca19de2e0b6b2b22752b257.jpg]

Колеги, как стоят нещата при вас в този период от деня.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#90

Чудя се между 5x и Motorola x play.
Питането ми е свързано с факта дали ще получи 5х андроида след 7та?
Цитирай
#91

Мисля, че никой още не може да ти отговори със сигурност, но според мен ще получи следващия андроид нексуса.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#92

5X трябва да получи и следващата буква Smile
Цитирай
#93

Мерси, пичове!

На кои магазини мога да се доверя при онлайн поръчка за него, защото чета противоречиви мнения?
Цитирай
#94

Аз моя от емаг го взвх, но сега гледам че са променили цените и не е на оферта

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#95

Аз в момента имам и нексуса и мото плей х. Пйтай какво те интересува и ще ти кажа / сравня.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#96

Трудно ми е да избера един от двата. Защо да избера моторолата (x play) и защо да избера нексуса (5x)?
Всъщност имах нексус 4 и бях страшно доволен. Моторола не съм ползвал никога, но пък съм чувал много добри отзиви за тях, отделно точно този модел ми допада по всички параметри.
Цитирай
#97

(2016-09-12, 20:32:20)Bavarche написа:  Аз в момента имам и нексуса и мото плей х. Пйтай какво те интересува и ще ти кажа / сравня.

Я кажи като цяло от кой си по доволен. Кое ти харесва и кое не в двата. Интересно ми е... Smile

п.п. Аз лично залагам на nexus заради update-ите (идват директно от google и са напълно чисти, дори в сравнение с моторолата)
Цитирай
#98

^ Да, това печели мойте симпатии за него, но все пак няма да робувам на една вещ. От къде мога да го взема на сносна цена??? За ситител и slotmobile чета добри отзиви по принцип, ама 1-2 като писнат от тях почвам да размишлявам дали от тях. Малко хелп.
Цитирай
#99

аз моя го взех от citytel. не съм опирал до сервиз, но продукта си е супер - идва си оригинална окомплектовка, гаранция, всичко. имат и физически адрес, което ме успокоява, че ако има проблем има къде да ги търся, а не само да звъня по телефони и да ми правят номера, както други институции. дано не опираме до сервизи... Smile

п.п. вземай 32GB
Цитирай

Някой знае ли, как да си синхронизирам само Gmail а другите услуги на гугъл да не се синхронизират.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)