Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос до собствениците на Nexus 5X

влизаш в настройките на телефона. там има едно меню accounts. от там отваряш google и има тикчета на всички техни услуги. цъкаш които искаш, но като цяло е хубаво да седят включени всички Smile
Цитирай
Аксесоари

(2016-09-13, 10:19:37)yo_asakura написа:  влизаш в настройките на телефона. там има едно меню accounts. от там отваряш google и има тикчета на всички техни услуги. цъкаш които искаш, но като цяло е хубаво да седят включени всички Smile

И аз така знам, но нямам тикчета  Undecided Преди си го бях направил и сега от нугата или нещо някъде пропускам, нз.
Цитирай

Moto X play е също чист Андроид има само една галерия тяхна и едно смарт мото приложение, а и фм радио. За сравнение ми е малко трудно щото ги имам от няколко дни.
Днес им правих Антуту и Мото е ок. 46000 ,а Нексус мина 70000 с N , а с М беше ок. 60000. Мото е много пъргав също като Нексуса. Справя се и с тежки 3Д игри. Определено като дизайн и усещане Мото е доста по солиден с метална рамка и релефен гумиран гръб. Ама пък тежи. Камерата на Мото е изключително добра, но нексуса няма равен в момента заради качествата на самия модул. Мотото пък има 2 СИМ и Мемори слот, който може да се шерне като основна памет. За батерията още ми е рано да правя изводи но от Нексуса съм много доволен , а на Мотото е доста по голяма. Като цяло и аз съм в дилема защото взех Мотото за продаване. Но много ми харесва най вече като дизайн и усещане в ръката, пък Нексуса си е специален като Гугъл програма... Труден избор.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Пичове, след като бях тотално разочарован от Пиксела, а и 5цата колкото и да си я обичам вече сдава хардуерно багажа, да ви питам понеже гледам вървят по 450 нови, дали си заслужава ъпгрейда?

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай

аз лично съм доволен от телефона, а за тази цена си струва още повече, спрямо цената като го пуснаха в БГ. а според този сайт https://support.google.com/nexus/answer/...us_devices ще го потдържат до септември другата година минимум. Smile
Цитирай

Като изключим батерията, мисля че във всичко останало се справя повече от прекрасно, поне за моите нужди. Камерата е супер, пъргав е, гпс-а няма грешка, миналата седмица пропътувах 2000км, wifi, обхват, всичко е на ниво и съм доволен.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

(2016-10-05, 17:17:36)madmax написа:  Като изключим батерията, мисля че във всичко останало се справя повече от прекрасно, поне за моите нужди. Камерата е супер, пъргав е, гпс-а няма грешка, миналата седмица пропътувах 2000км, wifi, обхват, всичко е на ниво и съм доволен.

От както съм сложил нугата батерията е мнооого зле. Много се надявам нещо да се подобри с предстоящите ъпдейти.
Цитирай

ами явно си зависи от човека, защото аз пък съм много доволен от батерията. дори с нугата е по добре от маршмелоу Smile
Цитирай

@evil4o
Аз ще зачакам до края на месеца да видя 32-гигабайтовите дали няма да паднат под 500 лв., че засега ми идва скъп, а с по-малко памет и без карта също не ми се купува.
Цитирай

(2016-10-05, 21:22:31)tough написа:  @evil4o
Аз ще зачакам до края на месеца да видя 32-гигабайтовите дали няма да паднат под 500 лв., че засега ми идва скъп, а с по-малко памет и без карта също не ми се купува.

Аз по Великден си го взех моя от Olx за 400 лв( 32гб бял) с 8 месеца гаранция. Ако искаш потърси там.
Цитирай

Имате ли SimToolkit като приложение или проблемът е само в моя телевизор? Аз съм на Ментел и на предишните ми телефони присъстваше

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

при другите приложения го няма, но ако започнеш да пишеш SIM в търсачката на google на началния екран и се показва Smile
Цитирай

При мен никак не се повява. Как да е, не е толкова важно.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Търсих първо втора ръка ... И има само 1, иначе вече да бях взел. Никой не продава втора ръка. В края на месеца на заплата направо продавам моя и взимам 5Х. Догодина по това време пак ше му мислим хаха.

ПС: Много се замислям и за OnePlus 3... ако го имаше в БГ на изплащане за тея пари(400 евро) направо го взимах.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай

Здравейте, стига ли ви мястото на версията с 16 GB? Колко горе-долу свободни остават, налага ли ви се често да местите неща на компютъра, облаци и т.н.? Ясно, че при всеки е различно, но моля, дайте малко примери. МерсиSmile
Цитирай

Ми зависи. Какво запазваш на телефона. Имал съм телефони с 16 GB и мястото винаги ми е стигало. Сега съм с 32 GB и пак няма да го запълня. Има хора, дето и 64 са им малко.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

сега приложенията и снимките са доста по големи от преди. според мен 32 е минимума който трябва да се купува.
Цитирай

Особено приложенията както растат при всеки ъпдейт, скоро ще са с размер като за PC

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Ползвате ли очила за VR, с този телефон? И ако да, с кои модел. Че на пазара има една камара предложения, но не знам какви са разликите.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Не съм ползвал VR още, но искам да си взема. Четох много добри отзиви за Xiaomi VR, а и струва само 15 долара.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

Здравейте от днес и аз съм горд собственик на телефона и имам един въпрос има ли notification light за пропуснато повикване (за смс има)
Цитирай

Има да, всяко чат приложение, може да ти свети ламбата. Първо виж в самите настройки на приложението (Viber, Whatsapp и т.н), дали е включено. После в настройките на телефона, избираш приложения и натискаш зъбното колелце, дето е горе в дясно. Там е опцията Пулсираща светлина.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

май само за пропуснато обаждане не ми свети на мен
Цитирай

Някой случайно да ползва Action launcer 3 ?
Цитирай

(2016-10-20, 10:17:54)yo_asakura написа:  май само за пропуснато обаждане не ми свети на мен

Да, наистина не свети. Чак сега забелязах.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)