Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Завръщането на Motorola в България
#76

Всяко бързо зареждащо зарядно загрява батерията, особено когато зарежда от малко проценти. На SGS6 също загряваше когато го включа да зарежда от малко проценти (10-20), сега на Nexus 6 пак така си загрява батерията с този турбо чарджър. Ако те притеснява, или искаш да си го ползваш по време на зареждане, купуваш си едно нормално зарядно 1.5-2А и си готов.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#77

@e34v8, ами аз така и направих, с едно зарядно (2A) - по-бавно зарежда, но съм по-спокоен.

 
Цитирай
#78

Ами сега, новата Мото Зед серия, ще е модулна. Почвам да събирам парички......

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай
#79

@me109е7, на каква цена ще стъпи като за начало?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#80

Да, явно все още няма информация за цената и аз не намирам все още такава.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#81

За цената не знам,но като гледам характеристиките.....Smile
Дано да има някаква грешка...На 5.5" FullHd дисплей-3500 mAh батерия,а на 5.5" 2К дисплей-2600 man батерия !?!?!?

[Изображение: 7caaacdfe631c7e84221f45037671fd6.jpg]

Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай
#82

Z style е и доста тънък(5.2мм),което явно е причината за по-малката батерия.Явно разчитат и че sd820 ще е достатъчно енергоефективен.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#83

Видяхче,че е 5.2 мм,но 2600 mAh......Струва ми се,че трудно ще "замръкнеш" с тази батерия...Smile Ве пак 5.5" 2К дисплей...Не знам...Ще видим.
Цитирай
#84

Ами явно Мото на Lenovo вече ще са с такива параметри.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#85

http://video.weibo.com/show?fid=1034:345...f&type=mp4

Не е зле....Smile
Цитирай
#86

Определено хваща окото с иновациите си : https://www.youtube.com/watch?v=Pl2Tr5i41rQ

 
Цитирай
#87

Доста съм изкефен от телефоните. А и това със сменяемите магнитни гръбчета с допълнителни заигравки е супер. Много по-добре измислено от ЛГ "модулите"...

Choosing...
Цитирай
#88

Остава да видим цените ...

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#89

Ама май точно тези модули ще надуят цената като цяло обаче.

 
Цитирай
#90

Модулите са си модули и не са задължителни. Да видим колко ще е новия форс.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#91

Телефоните са страхотни,изумен съм.Не очаквах да са толкова добри.Само не ми хареса белия вариант,понеже се виждат супер грозно сензорите и микрофоните до фингърпринта.Страхотно постижение.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#92

@bobyn - чак септември ще ги пускат. ФОрса е Верайзън ексклузив, чакаме друга интернационална версия. Притеснява ме, че са кръстили Верайзън версията форс, което ме навежда на мисълта, че може и да няма друга версия и да не е достъпен телефона.

Choosing...
Цитирай
#93

Не си разбрал нещо. И двата модела ще са си глобално налични. При верайзън може да се появят малко по-рано.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#94

Само не разбрах дали ще има Moto Maker за тях или ще си бъдат със постоянен панел,но със различни цветове?Някакъв вариант за кожен гръб дали ще се измисли..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#95

Новите телефони Lenovo Moto Z залагат на модулен дизайн. За повече инфо тук

 
Цитирай
#96

На мен лично много ми допадат. Най-актуалния хардуер + иновативен и интересен дизайн.


Цитирай
#97

@bobyn - ммм, ти май не си разбрал. Smile
Форса ще е само за Верайзън, поне в началото. Надявам се да изкарат и друга версия за другите пазари.

Choosing...
Цитирай
#98

Пише само в щатите, не само във веризон -п


Цитирай
#99

Дисплеят ще е с Amoled и с ShatterShield  както и при Moto X Force/Droid Turbo 2. За повече инфо тук

 
Цитирай

(2016-06-10, 10:30:46)Sloona написа:  @bobyn - ммм, ти май не си разбрал. Smile
Форса ще е само за Верайзън, поне в началото. Надявам се да изкарат и друга версия за другите пазари.

Motorola’s long-term partner Verizon will have first dibs on both devices, launching under the Droid moniker. Both devices will be available globally and unlocked in September.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)