Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo VIBE P1 - проблем с файлов трансфер
#1

Имам го телефона от около месец и съм много доволен като цяло Lenovo VIBE P1. Направих му актуализациите до последно но имам следния проблем. Когато закача телефона с USB  към компютър ( лаптоп) не мога да прехвърлям файлове от компютъра към телефона т.е. индикатора за прехвърляне си стои на 0%.  В момента на прехвърляне цъкам на устройствата на телефона вътрешна памет или външна не реагира давам отказ на прехвърлянето и чак тогава реагира.  А когато прехвърлям от телефона на компютъра няма никакъв проблем.  Пробвах с режимите на USB  не става. Операционните системи на които го тествах това са Windows 7 - 64 i 32 бита. Някой ако има същия проблем може да сподели.
Цитирай
Аксесоари
#2

Изчисти кеша и данните на Media storage от Диспечер на приложенията >> Всички и рестартирай. USB трябва да е настроено от телефона на MTP

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Да наистина има ефект с включен USB кабел (с изчистване и на кеша) и рестартиране на телефона. На системи Windows 7 - Home premium 64 bit i 32 bit, Windows 7 Ultimate 32 bit работи. Но на Windows 7 Enterprise 32 bit i 64 bit също и на Windows 7 ultimate 64 bit не работи прави същия проблем. Утре ще пробвам на версии Home и Professional и ще споделя.
Цитирай
#4

Тествано на Windows 7 -Home няма проблем но на Windows 7 Prefessional 64 bit има. И доколкото виждам проблема се състои в някакъв драйвер за ADF-USB Interface device който не може да го намери.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)