Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Синхронизация на контактите с gmail
#1

Здравейте,
Опитвам се да си прехвърля контактите от тел. в gmail, но въпреки, че съм чекнал всичко да се синхронизира и уж пише, че това се случва, обаче не виждам списъка с контакти в мейла. Със стария тел. (s4) явно беше настроено по подразбиране, защото без да съм правил настройки, контактите се прехвърляха в мейла.
Та, ако някой има желание, моля да обясни, как да го направя с not 4 и ОС 5.1.1 ?

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами виж дали контактите ти са запаметени в Gmail или в телефона. Ако си ти в телефона, трябва да ги прехвърлиш към Gmail и чак тогава да му дадеш да синхронизира.
Цитирай
#3

При мен не работят добре синхронизациите напоследък. Изчезват ми контакти или от тел. или от gmail или не искат да се синронизират.

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#4

На мен също ми изчезват контакти от телефона, тези в gmail изглеждат ок.
Цитирай
#5

Здравейте, преди дни получих уведомление на Gmail, че спира от 01.11.2019г. да поддържа контактите синхронизирани на профила. Препоръката е да се прехвърлят контактите в телефона и сим картата. Изключение правят за скандинавия и Малайзия. Някой има ли повече инфо?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)