Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Primo за PC с профил за камион
#1

Здравейте
от много време търся ПС версия на IGO но която да става за камион. 
Някой да знае откъде мога да намеря/ дръпна такава версия ?
Цитирай
Аксесоари
#2

По-правилният въпрос би бил дали изобщо има такава версия. Отговор - не, няма. Имаше някакъв скин, който добавяше донякъде такава функционалност на iGO 8, но мисля, че го няма за PC. Нека някой ме поправи, ако греша....
Цитирай
#3

(2016-05-16, 09:18:57)Vami написа:  И двамата сте в грешка.....
Изтрито поради грешна информация.


Цитирай
#4

И двамата сте в грешка, версия за PC има, може да се ползват скиновете от Primo за Windows CE, друг е въпроса, че няма от къде да намери лицензи за новите карти.

[Изображение: 94534a8b3082c660.png] [Изображение: 8e74b539b3e5318d.png] [Изображение: b16f2c72d518d654.png] [Изображение: a563a1059af167f5.png] [Изображение: 7619125a7cc1c82e.png]

Информация тук и тук.
Цитирай
#5

Vami  - и на двата линка ми дава грешка

Ой! Ошибка 404.

Запрашиваемая информация не существует, перемещена или удалена.
Для поиска необходимой информации, Вы можете посетить:
Сайт  |  Форум   

ако е възможно би ли дал линк за download?

тук на този линк намерих твоята версия само че не работи...пише Демо
Цитирай
#6

Трябва да се логнеш във форума и тогава няма да имаш никога повече това съобщение

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#7

Vami - първия линк който си дал това ли е версията която на скрееншотите в последния ти пост?
Цитирай
#8

явно на Vami не му се помага..някои друг да помогне?
Цитирай
#9

Не, че не ми се помага... Тази версия ми е дадена за тест, с обещание от моя страна да не я давам на никого. Извинявай, но няма да си наруша обещанието. Търси в нета, не вярвам да не може да се открие...
Цитирай
#10

(2016-05-18, 10:18:28)Vami написа:  Не, че не ми се помага... Тази версия ми е дадена за тест, с . Извинявай, но няма да си наруша обещанието. Търси в нета, не вярвам да не може да се открие...

ами аз дори на лично ти писах но никакъв отговор..можеше просто кратко да напишеш - имам обещание от моя страна да не я давам на никого - и крайй...както и да е

все още търся някакво решение.
Цитирай
#11

Може и да греша, както Вами казва защото никога не съм пробвал, но ти не губиш нищо.
Така или иначе ще ти трябва GPS приемник.....
Защо не пробваш със емулатора на WinCE от пост № 3 и да видим какво се случва на практика Stolt
При сухи тренировки на компа ( без GPS приемник ) си работи добре игото.
Въпроса е какво и дали ще се случи нещо със него.
Ако се върже със сателити и версията на игото може да се смени с друга.


Цитирай
#12

Грешиш само, че няма версия на Primo за PC. А предложения вариант от теб с емулатора на Windows CE работи, лично съм го пробвал с Holux M-1200 Е. Все пак мисля, че по-удачен вариант е, ако не открие версията на Primo за PC, да използва Андроид емулатор и която версия си избере, кеф му Primo, кеф му различните версии на NextGen.
Цитирай
#13

(2016-05-14, 09:46:50)goldmon написа:  Здравейте
от много време търся ПС версия на IGO но която да става за камион. 
Някой да знае откъде мога да намеря/ дръпна такава версия ?
@goldmon Здравей, специално пц версията ли ти трябва? Защо не пробваш с  bluestacks
само като идея го казвам.И след това инсталирай iGO и пробвай.
Навремето имах тази програма но за съжаление съм я изтрил отдавна.
Ползвах я както каза колегата @Vami с отделен GPS приемник който още си го ползвам по-някога
еи така за спорта и мъничко от носталгия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)