Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P9 Lite
#26

(2016-05-31, 17:05:18)IceManK92 написа:  Говориш за това, когато върнеш фабричните настройки да можеш да влезеш само с g-mail-а, който е бил преди ресета ли? Не съм пробвал, но мисля, че това по-скоро е екстра, която дойде с новия андроид, а не екстра на Самсунг.

Точно за това питам. При новите модели на Самсунг S7 и edge и там е екстра от Гугъл.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Аксесоари
#27

Да попитам,може ли след като веднъж съм му въвел пръстов отпечатък.След това да го коригирам с друг.И до колко пръстови отпечатъка може да се запаметят на това устройство?
#28

Може да се коригира, естествено. До 5 пръстови отпечатъка може да се направят.

Nokia 1100 -> SE K300i -> SE K800i -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei P9 Lite, White version
#29

Здравейте, при снимка с телефона се размазва движещият се обект. Това поради липса на оптична стабилизация ли е? или може да се пипне в настройките.??
#30

(2016-06-01, 21:04:35)IceManK92 написа:  Баджовете се оправят от настройките. Има slow motion, но едва ли е същия като премиум моделите. Това все пак е среден клас телефон.
Ок де може ли скрееншот да видя на фейса и вайбъра дали ги има , защото досега не съм виждал сериозно  .Говоря не за повиквания или съобщения , а фейса и вайбъра
 
http://alfa.kachi-snimka.info/images-201...47714n.png ето това имам предвид . Не ми се вярва да са го оправили както и на вайбъра

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
#31

Трудно ли ви влиза и излиза зарядното към телефона ?
#32

При мен не.Или поне не намирам разлика спрямо другите телефони които ползвам.
#33

Аз искам да попитам възможно ли е преименуването на папките с приложения, например да преименувам Топ приложения по друг начин и как мога да създавам такива папки?

Huawei P20 PRO
#34

С файлов мениджър не става ли?

Sent from my XT1580

 
#35

(2016-06-05, 22:26:46)nedra написа:  Аз искам да попитам възможно ли е преименуването на папките с приложения, например да преименувам Топ приложения по друг начин и как мога да създавам такива папки?

Ще дам пример как се преименуват папките при Honor 4X , дано и при вас проработи . Отваряте папката , под нея излизат името и . Задържате с пръст върху надписа и по този начин можете да промените името .
Успех !    

Smile
#36

@nedra, отваряш папката директно на дисплея, цъкаш и задържаш заглавието й "Топ приложения" и ще ти даде да я преименуваш. Папки се създават като плъзнеш иконата на едно приложение върху друго.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
#37

(2016-05-30, 14:29:25)IceManK92 написа:  Баджовете се оправят от настройките. Има slow motion, но едва ли е същия като премиум моделите. Това все пак е среден клас телефон.

(2016-06-04, 15:43:18)fuckinggood написа:  Ок де може ли скрееншот да видя на фейса и вайбъра дали ги има , защото досега не съм виждал сериозно  .Говоря не за повиквания или съобщения , а фейса и вайбъра
 
http://alfa.kachi-snimka.info/images-201...47714n.png ето това имам предвид . Не ми се вярва да са го оправили както и на вайбъра

Не ти се вярва, ама ето - https://www.dropbox.com/s/wqttt2o3so3vzp...6.png?dl=0
За фб приложението няма бадж обаче.

Nokia 1100 -> SE K300i -> SE K800i -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei P9 Lite, White version
#38

И аз тези дни си взех този телефон. За сега съм доволен

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
#39

(2016-06-06, 09:33:41)georgieff21 написа:  Ще дам пример как се преименуват папките при Honor 4X , дано и при вас проработи . Отваряте папката , под нея излизат името и . Задържате с пръст върху надписа и по този начин можете да промените името .
Успех !

Благодаря, точно така става.

Huawei P20 PRO
#40

(2016-06-06, 17:38:48)IceManK92 написа:  Не ти се вярва, ама ето - https://www.dropbox.com/s/wqttt2o3so3vzp...6.png?dl=0
За фб приложението няма бадж обаче.

Е аз точно на фейса питам незнам защо не излизат тези баджове

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
#41

(2016-06-04, 15:43:18)fuckinggood написа:  Ок де може ли скрееншот да видя на фейса и вайбъра дали ги има , защото досега не съм виждал сериозно  .Говоря не за повиквания или съобщения , а фейса и вайбъра 

Май и ти не знаеш какво питаш, а? Не може да ти се угоди.

Nokia 1100 -> SE K300i -> SE K800i -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei P9 Lite, White version
#42

Здравейте.Сложил съм снимка на контакт,н о при позвъняване снимката не излиза,н някакви напътствия?

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
#43

Колеги знаете ли от къде,мога да проверя колко мин. разговори имам.За данните го намирам но за телефонията не.Имам в предвид общото време на разговорите, не за конкретно обаждане.
#44

Здравейте! Може ли някой да каже как да инсталирам или преместя приложения на SD картата? Приложенията се инсталират във вътрешната памет, въпреки че съм задал картата за място по подразбиране. В менюто Apps нямам опцията Move или поне аз не мога да я намеря къде е. Същото е и със снимките - отиват в паметта на телефона, а пък получени файлове през Viber и Whatsapp се запаметяват в картата. Благодаря предварително и хубав ден!
#45

Едит от начините за това е да имаш root на телефона си.

Sent from my XT1580

 
#46

Един от плюсовете на андроид ММ беше точно това, да можем да местим приложенията във външната памет.Но явно китайците не са си свършили работата,защото при НТС и Леново става, но тук и аз не намирам опция която да направи външната памет вътрешна.Или с две думи сме прецакани Grater  .При другите марки нямам наблюдения.
#47

Преди бях с LG на андроид 2.2 froyo и можех след , като си инсталирам приложение да го преместя почти цялото в картата памет. А тук при андроид 6 не става да преместя приложения. Старият ми телефон нямаше руут. И никога не бях го ъпдейвал.
Така тези 11 гб (реалната памет за ползване)ще се окажат малко.
Добре , че поне снимките могат да се насочат за запис директно на сд картата.
#48

Впечатленията от батерията ми не са лоши но впечатление ми прави че от заредена на 100% до към 90% пада по бързо и след това падането и е по плавно.
#49

Значи искам да си купя този телефон но ако не може да се инсталират приложенията в карта памет се отказвам та въпроса ми е само в 16гб вътрешна памет ли може да се инсталират приложенията или могат и на картата с памет за се инсталират? Smile Мерси предваритело..

[Изображение: triple_screen_hulk_background_by_momazboy-d4y4md1.jpg]
#50

На мен не ми дава да ги инсталирам в картата памет.Мога да ги инсталирам само във вътрешната памет.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)