Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Assassin's Creed Identity
#1
Star 

[Изображение: VBzOxGTS9daSOSp4HRVggtffZtPIykKBDv3LCe-K...Wg=w300-rw]

Това е първата RPG игра от семейството на Assassin's Creed за Android. Действието се развива по времето на Италянския Ренесанс. Според създателите на играта тя разполага с изумителни графики и много мисии. Също така героят може да се персонализира (промяна на облеклото, дрехите и т.н.)

[Изображение: 1_assassins_creed_identity.jpg]
[Изображение: 2_assassins_creed_identity.jpg]
[Изображение: 3_assassins_creed_identity.jpg]


Трейлър на играта: ЦЪК

Линк към Google Play: ЦЪК

Кракнато APK: ЦЪК
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвах я играта и определено не ме грабна. Не си заслужава 11-те лева при наличието на микротранзакции в самата игра. Поредната игра направена с единствената цел да смучи пари.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#3

Свалих си я от моб орг-а,започна да ме губи когато ми искаше нет за да играя(след като бях свалил онези 1.7гб,дори синдикеит за компютър не иска) и ме изгуби когато ми поиска пари за да се съживя.Плюс че работи със енджина на модерн комбат 5 и аз като я цъках на 1гб рам всичко беше пикселизирано.Пък и самата история не е изпипана като на компютър,срамота е да имат възможността да направят добра игра и да я прецакат само заради пари,като мортал комбат х.Поне няма енергия,но сигурно ще приложат стратегията на модерн комбата и след време ще я направят безплатна,но с енергия.Ех,минаха времената когато игрите за телефони не бяха боклуци направени само да ти точат парите Sad

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#4

Аз я очаквах с нетърпение, но ме разочарова много графиката, не знам може и това да е от моя телефон (Alcatel Idol 3)...Играта е кракнатата версия.
Цитирай
#5

(2016-05-25, 18:31:47)gooshoo написа:  Аз я очаквах с нетърпение, но ме разочарова много графиката, не знам може и това да е от моя телефон (Alcatel Idol 3)...Играта е кракнатата версия.

Все пак първо излезна през 2014 за ios,графиката е от тогава,ако ти е пикселизирано сигурно е от недостиг на рам,ако пък не ти е не знам какво и е лошото на графиката Big Grin самата игра е разочерование,графиката си е ок.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#6

Значи от рамта ще е. Big Grin
Цитирай
#7

(приложението не бе инсталирано x)
имам свободна памет 3.00 gb
някой ако има решение за проблема да сподели.
Цитирай
#8

Здравейте

Някой може ли да ми прати работещо апк на играта
Че тези не ми тръгват за андроид v4.1.2
Ще съм му много благодарен.

Благодаря ви предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)