Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4g мрежа
#1

Здравейте! 
Не можах да си намеря отговор на въпросите из нета затова ви пиша на вас.Преди да напиша всичко моля ви не ми се смейте наистина не разбирам толкова много от телефона ми.Поминалата седмица отидох да си платя сметката във виваком и една любезна дама ми предложи 4г карта.Взех я и от там започнаха проблемите ми.Телефона е от две години в джоба ми и никога не ми е давал някакви бъгове като сега.Стартирах си всичко както ме инструктираха и няколко дена по-късно ми се появи проблема със зареждането който обсъдихме в предна тема.От тогава до ден днешен и ми се появиха различни проблеми.Когато си отключвам телефона при въвеждане на шаблона и ми забива телефона с въведен шаблон(оправям го след като натисна пак power бутона).При писане (не съм със стоковата клавиатура) натискам буквите и ми се появяват след известен период от време.От няколко дена насам забелязвам,че и интернета не ми се държи както преди да сменя картата.Днеска се замислих,че проблемите може да са от самата карта.Въпросите ми са:След като съм с карта 4г има ли начин да се прехвърлям към 3г?След като съм с такав карта трябва ли нещо да настройвам от самия телефона зада работи на 4г мрежата?
Благодаря за отделеното внимание!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

От картата няма как да са се появили проблемите. А за настройките, ти всъщност подкара ли  4G или не?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Еми след пускането на самата карта трябва ли да го пусна от някъде от настройките?
Цитирай
#4

Да, в настройки - мобилни данни. На оператора обажда ли се за активиране на картата?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#5

Като влезна в настройките освен за използването на данни друго нищо не намирам(не ми се смейте не разбирам).На оператора се обаждах само да ми спре старата карта и да ми активират новата.
Цитирай
#6

Настройки>Мобилни мрежи>Мрежов режим

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

Да стартирах го 4г,но пак ми забива при писане Angry
Цитирай
#8

Каква клавиатура ползваш?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#9

Swiftkey
Цитирай
#10

И аз я ползвах до скоро, ама и на мен много почна да забива. И сега си ползвам стоковата на Samsung. А иначе може да пробваш да я преинсталираш.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)