Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пътят на Въпросите
#1

   
 
[Изображение: H3UdO3hz3-odGZTQmlUwC8fHGtz_GjyTBuTB-CND...kg=w300-rw]
Добър ден! Представям Ви новата си игра, а именно Пътят на Въпросите. Тя е хибрид между игра с въпроси и приключенска игра с герой. Целта е да се избере пътя с верният отговор, за да не загубите играта. Ще се радвам ако споделите мнение!
Тази игра съдържа логически, математически и общо културни въпроси, целта е да избереш пътя с верният отговор.

Играта включва:
 2 режима на игра, 2D и 3D

 3 нива на трудност: лесно, средно и трудно

 Красива графика

 Интересни въпроси за раздвижване на ума

Линк към Google Play Store

Изисквания : андроид 2.3 и нагоре 
Скрииншоти : 
[Изображение: MTVRHbF5eaKLcTs1Asr0r6YAwezBfyv3CUUSHJkZ...6n=h900-rw][Изображение: 8o2AbNsBYziPgI_Crwdze8ljAGGetr5yAGOKB3Ko...--=h900-rw][Изображение: -O8Nmo2ExsiOexEilnL0rcMVC-ojPshnoxf_H4u3...vY=h900-rw][Изображение: l98MtVNzIOLCUhKO7heKBXtPGDg-4xyq-XzQHNvK...Rk=h900-rw][Изображение: 3afXq0PV4IBEwcgB1Mcqc4FBWReuGOiWL4iYih2w...pw=h900-rw][Изображение: cxTLFlCkNyewIyOSZRZEqpMbRYC9EYi5OeHvY4Fa...R0=h900-rw][Изображение: XHkAKosyEf2OwnfckeovrNLqS6_pYAUke9wlPr96...OE=h900-rw][Изображение: J6zGFoPE-zIfNVg0M0yCcCjj93vk_j5hyEAwTHni...xM=h900-rw]

Redmi Note 2
Цитирай
Аксесоари
#2
Thumbs Up 

Изглежда интересно. Тегля и ще я пробвам

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#3

(2016-05-30, 23:00:13)BG_WAKKO написа:  Изглежда интересно. Тегля и ще я пробвам

Благодаря, ако може напиши отзив как ти се струва играта, искам да чуя мнението на хората.

Redmi Note 2
Цитирай
#4

Можеш да махнеш стрелките и да ползваш сензора на телефона. Друг е въпроса защо има стрелка нагоре и надолу като избора на верен въпрос е само по хоризонтала.
Цитирай
#5

Сложил съм стрелки във всички посоки, за да е по-свободно движението, нищо че има значение само на ляво и на дясно. А и ако трябва да се помисли на някой въпрос за по-дълго време може да се натисне назад за да се спечелят няколко секунди. Иначе може да добавя и други начини за движение в следващите ъпдейти.

Redmi Note 2
Цитирай
#6

Като цяло играта не е лоша, но въпросите се повтарят много често. Като предложение може да направиш позициите на отговорите да се променят, защото лесно се запомнят след няколко отговора на въпроса.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#7

Интересна игра, единствено не ми харесва това, че като се върна максимално назад със стралката умирам.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#8

(2016-06-02, 09:50:19)BG_WAKKO написа:  Като цяло играта не е лоша, но въпросите се повтарят много често. Като предложение може да направиш позициите на отговорите да се променят, защото лесно се запомнят след няколко отговора на въпроса.
Въпросите найстина са проблем, играта не разполага с голямо разнообразие, но трудно се мислят нови въпроси. Добавил съм начин за връзка с мен, като се надявам някой добър човечец да ми подпомогне с нови въпросчета.
(2016-06-02, 12:38:47)mitko_9405 написа:  Интересна игра, единствено не ми харесва това, че като се върна максимално назад със стралката умирам.

Ами, когато бялото правоъгълниче излезе извън екрана тогава играта свършва, но няма смисъл да се връщаш толкова назад.

Redmi Note 2
Цитирай
#9

Така е, но все пак може да го направиш с бутона назад да не може да се връщаш толкова назад.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#10

(2016-06-06, 16:45:09)mitko_9405 написа:  Така е, но все пак може да го направиш с бутона назад да не може да се връщаш толкова назад.
Мерси за предложението, в следващия ъпдейт ще го оправя.

BTW : В новия ъпдейт съм сложил "Google Play Games" постижения и класации, нови въпроси и нов начин за контролиране.

Redmi Note 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)