Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колеги, струва ли да качвам Android "N"?
#1

Че има промени, има, но да споделите как се държи, има ли още бъгове и т.н., че имам само един телефон и се чудя, дали да го update-вам?
Благодаря ви предварително Smile.
Цитирай
Аксесоари
#2

според мен няма да получиш кой знае какво ново, по-добре си чакай официалното обявяване на операционната система. не се занимавай с бета релийзи. те са за много специфична група от хора, които се занимават с разработка на прложения и имат нужда да подготвят нещата си за официалното пускане Smile
Цитирай
#3

И аз съм на мнението на колегата над мен. N го сложих още като излезе, тествах го да видя какво ново... определено има доста добри неща, но си е бета (тогава даже беше алфа). Финалния продукт ще е доста по-оптимизиран.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#4

Благодаря ви, ще чакам тогава Smile.
Цитирай
#5

Как се инсталират USB драйвъри за 5х

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай
#6

От теб си зависи, аз го сложих отначалото, беше си тегавиня. Ама аз си имам един проблем: веднъж види ли ми окото, няма връщане назад. И си го изтърпях, сега си е доста добре. Чакаме официалния билд до месец два. Хубавото е, че Google ни улеснява максимално. Влизаш тука: https://www.google.com/android/beta и следваш стъпките. Да, възможно е да не загубиш нищо. (Все пак си е ОТА), но има и шанс да загубиш датата. Затова back-up. Но, според мен, щом се допитваш до нас, а не те е бутало отвътре, по-добре си чакай. Както каза колегата нищо не губиш.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#7

[Изображение: 5d8efd479ffdcf382215db67b28f1d7e.jpg] защо не намира телефона

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай
#8

h4x0r с кой акаунт влизаш в Google от компютъра си с този който ползваш и на телефона ли ? Защото ако не ползваш един и същ акаунт се получава това.

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#9

Да с един и същи акаунт се логвам но не открива телефона

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай
#10

Пробвай през компютър. За да излезне  телефона трябва да си с оригинален (официален) ром (дали ако имаш руут ще е проблем, не знам)

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#11

оправи се след factory reset

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай
#12

След като свали N и го подготви за инсталиране, след първия рестарт даде Error!
За щастие след това все още имах работещ 6.0.1. При проверка за ъпдейт вече си траеше.
Отказах бета участието си.

През последните две години ми се натрупа лошо впечатление към Google. Два Nexus 5 със скапан GPS. На единият му се прецака power бутона, за щастие в гаранция. Андроид 5 в началото беше ужасен, връщах ги и двата на 4.4.4. Сега А6 им пие батерията. На единия му сложих CM13 и е перфектна батерията и по-бърз.

За съжаление UI на N5Х е бавен, или поне като на N5. Какво му е новото, баси.

След днешния фал с N мисля да мина на CM13 на 5X и да престана с леващините на Google Undecided
Цитирай
#13

Странни проблеми... Аз бетата я сложих без проблем още от първото привю. След това я махнах де.

А за батерията, казвам го съвсем категорично, който каквото иска да си мисли, проблемите ви не са от ОС.Някое приложение ви дърпа. Наскоро една калпава програма за колаж ми държеше гугъл сервизите постоянно пуснати. 

За бавния UI - не съм усетил на N6. Идвам от SGS6,там беше кофти.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#14

#Милко, човек, пиши как се слага това CM13, че нещо не мога да се оправя и ще си скапя телефона. Гаранцията заминава ли, след като го сложа???
Цитирай
#15

(2016-06-28, 10:40:42)sawmv написа:  #Милко, човек, пиши как се слага това CM13, че нещо не мога да се оправя и ще си скапя телефона. Гаранцията заминава ли, след като го сложа???

Гаранцията ти заминава още в момента в който си ънлокнеш буутлоудъра Smile Но пък може да се върне
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)