Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

камерата не отговоря
#1

здравейте имам lenovo vibe x2 32gb с 1 сим карта от снощи камерата ми не отваря... понякога когато изтрия кеша се оправя но повечето пъти не пробвах да махна кеша да рестартирам телефона да сложа друго приложение за снимки но не не не тръгва.Изкарва черен екран и забива ,понякога изписва системна грешка и незнам а не ми се иска да бързам със сервизи....Забравих да спомена че не успявам да върна и фабрични на телла само се рестартира и до там :/( Моля за бърз отговор благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Устройството има ли гаранция?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#3

не ;(
Цитирай
#4

Прошии го с нов имидж от 4PDA да речем и виж дали ще се оправи. Има достатъчно имиджи в нета за този модел.
Незнам дали мога да реферирам към руски сайтове - да не вземат да ми се разсърдят админите, иначе бих ти пратил директен линк.
Така описаният проблем от теб ми изглежда 100% софтуеърен. Успех
Цитирай
#5

Няма проблем да даваш руски линкове за стоков ROM. И аз го правя. Но моля те, изпозлвай български думи. Можеше да кажеш "преинсталирай" или "флашни" дори.

И за мен по-добре е да се сложи стоков ром и да се види по този начин дали проблема е софтуерен.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

Здравейте, решихте ли проблема с камерата? И при моя се появи, носих го в сервиз, казаха, че не е софтуерен проблем, върнаха стар андроид, после нов, не работи Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)