Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto G 4th gen 2016
#1

Някой знае ли кога ще го пуснат за европейския пазар и каква ще е цената? Гледам, че засега го има само в Индия (14999 рупии 3gb ram 32gb rom и 13499 2gb ram 16gb rom).

Lenovo K3 Note
Цитирай
Аксесоари
#2

229 и 269 евро.

http://www.mediamarkt.nl/nl/product/_mot...lsrc=aw.ds

Размера е лош обаче. 5.5 инча е твърде голямо за мен.
Цитирай
#3

Добър си е размера - за всеки влак си има пътници.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#4

Вече се намира и по онлайн магазините в БГ.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

520лв. го гледам аз
Цитирай
#6

Аз го видях на 440 лв. а плюса на 530.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#7

Къде?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Цитирай
#8

Колеги дайте мнения, чудим се с жена ми кой телефон да и вземем, Moto G4 или Nexus 5x. Понеже не съм запознат с Мотороли-те реших да питам тук. Благодаря.
PS. Мисля че предимно камерата ще се ползва Big Grin .

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#9

Май по-добре мото х плей.... Има 21 мегапиксела камера

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Цитирай
#10

Моторолата е добра, но   и lg nexus 5x не е за подценяване много добър модел. Но трябва да се знае факта, че 5х е със usb-c и трябва да се купуват допълнително преходници, ако искаш да го ползваш с комп. Иначе си го ползваш само със зарядно,което не е оферта. Зависи, колко пари си готов да дадеш за чист Андроид. 
Честно казано, аз повече от 250лв. не давам за телефон. Ще наринеш една камара  пари, ще го изтървеш на втория ден и....? 500-ин Visslar  и нагоре лв. Bu Няма да му робувам на тъпия телефон. Мое мнение.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#11

А Motorola G4 Plus Dual водоустойчив ли е?
Цитирай
#12

@aladin Не!

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#13

В теско постната версия е 159 паунда. Кажи го около 370лв, обаче е с 1на сим и не ме блазни. В Индия 32гб 3гб рам е около 400лв., обаче нема доставка до ЕС.

Lenovo K3 Note
Цитирай
#14

Момци някой има ли информация дали телефона ще е с чист гугълски андроид или е пипан от Леново? В момента съм с Леново К3 ноут, което се ползва само с пипани ромове и не ми понася. Искам безпроблемен сток софтуер, както беше на Мото Г 1ва ген.

Ако видите по-изгодна оферта някъде сигнализирайте. Хвърлил съм му око сериозно.

Lenovo K3 Note
Цитирай
#15

До колкото виждам от ревютата в Youtube , е с чист андроид, плюс някой и друг малък бонус(предвид имам Gestures). Аз за това съм се насочил към него, но към този с 3 GB/32 GB.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#16

Ако някой си го е взел вече може ли да каже дали има индикатор за пропуснати обаждания
Цитирай
#17

По разните сайтове пише,че лед индикатора се активира ,когато телефона е напълно изключен! Предполагам,че по-нататък когато излязат повечко къстъм ромове, пичовете от XDA ще активират и LED индикатора. Търпение

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#18

А при Motorola G4 Plus как стои въпроса с индикатора
Цитирай
#19

За moto G4 plus говоря.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#20

А moto G4 има ли такъв индикатор
Цитирай
#21

Много вероятно moto G4th да има същия индикатор.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#22

Няма индикатор.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
Цитирай
#23

Утре ще вземем един за жената и ще видим как е.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#24

От къде ще го вземаш
Цитирай
#25

От магазин от типа на Техно..... в България но в Италия.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)