Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Надраскан home button
#1

Здравейте! Купих си  S7 преди 2 седмици и преди малко се загледах в home бутончето и забелязах че има леки драскотини. Телефона го пазя адски много... кейс и протекор има. Предложете евентуално решение на проблема защото много се набива на очи.
Цитирай
Аксесоари
#2

Свиквай, моя и той е надраскан

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#3

Няма оправяне. Слагай по дебело стъкло да е на нивото на бутона.  Малко или ммного пази

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#4

Чудех се някакъв стикер да му сложа. Ако някой знае откъде да поръчам ще съм му благодарен. Много ме дразни така.
Цитирай
#5

То кое не му се драска на тоя телефон?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#6

Е искахте стъкла и алуминий и не знам си какво
Сега що се цапал и ставал на пръсти и защо се драскал....

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#7

Явно е от много пазене.
Моя едж го имам от края на февруари. Не понасям кейсове и протектори, ползвам го натурален.
Испуснах го 1 път от метър и половина на теракот. Няма нито една драскотина по хоум бутона, дисплея и гърба. От падането има леко "зъбче" на металната лаистна от горе.
Като се счупи, следващия.

SGS 7 edge
Lenovo Yoga tab 3 10"
Цитирай
#8

И аз го ползвам едж от март и хоум бутона нито е из търкания, нито надраскан. Имам една драскотина на дисплея, ама няма никакви протектори

Samsung Galaxy S7Еdge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#9

В събота си купувам s7 edge. Дано всичко е наред с него вече.
Цитирай
#10

И аз на моята седмица нямам одрасквания все още,без протектор съм,то и да искам да сложа няма подходящи,примирих се ,с това 2,5D стъкло ще е така.Иначе за бутона също нищо не може да се направи,как ще разпознава пръстовия отпечатък ако има нещо отгоре.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#11

Ще се лишите от пръстови отпечатъци значи

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

То от всичко като се лишим, тоя телефон за кво ние?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#13

Колега, прави ми впечатление, че във почти всяка тема само се оплакваш и негодуваш от телефона и всичко около него. Имам чувство, че това негативно отношение към всичко свързано с него ти се връща Big Grin . Освен че малко започват да стават натрапчиви тези твои негативни емоции, поражда и един въпрос в мен: Дали пък няма да е по добре да го продадеш дорде е време?

Колега BGDropche, бях гледал клипове, че дори и с деруга на хоума, разпознаването продължава да работи без проблем. Няма да има нужда да се лишават от тази функция Big Grin
ПС:
И моя е без калъф или гръб или нещо подобно и няма никакви следи по бутона.
Цитирай
#14

Smile Седмицата е един път,аз като продадох шестицата бях се насочил към iphone 6s,четох и разпитвах много,мислих много,намерих един в олкс,казах на човека да го праща,цяла вечер не спах раздиран от съмнения,на следващия ден пак мислих...и писах на човека, че няма да го взема ,платих транспортите и го върнах без да го отворя,това при положение ,че парите за покупката ми бяха в джоба,те не бяха проблема...на другия ден си поръчах седмицата,спах като къпан Smile ,взех го и все още му се кефя,вече близо месец.Човек свикнал с Galaxy S серията трудно минава на друг модел и марка,въпреки,че се драска и има някои недостатъци,това искам да кажа Smile .

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#15

(2016-06-30, 19:22:41)vladdark написа:  Колега, прави ми впечатление, че във почти всяка тема само се оплакваш и негодуваш от телефона и всичко около него. Имам чувство, че това негативно отношение към всичко свързано с него ти се връща Big Grin . Освен че малко започват да стават натрапчиви тези твои негативни емоции, поражда и един въпрос в мен: Дали пък няма да е по добре да го продадеш дорде е време?

Колега BGDropche, бях гледал клипове, че дори и с деруга на хоума, разпознаването продължава да работи без проблем. Няма да има нужда да се лишават от тази функция Big Grin
ПС:
И моя е без калъф или гръб или нещо подобно и няма никакви следи по бутона.

Тва за мен ли се отнася?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#16

Ами драскат се хоум бутоните след време, но това не пречи на тяхната експлоатация и си работят акуратно.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#17

(2016-07-01, 19:38:42)GT написа:  Ами драскат се хоум бутоните след време, но това не пречи на тяхната експлоатация и си работят акуратно.

Но това , че са надраскани значи че са по-грозни.
Цитирай
#18

Да така е но когато се загледаш под определен ъгъл и определена светлина иначе не си личат. Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#19
Wink 

Ето протектор за хоум бутона и не само.
http://www.ebay.co.uk/itm/ScreenKnight-S...SwYlJW5deC
Иначе гледам вече освен Сребърния вариант на БГ пазара пуснали и Розов.  А на световния има вече дори и батман версията на телефона която е лудница ама парата е над 2500лв   варира между 2500-3000лв направо извънземна работа удариха с тия цени. Телефона сложили батман лого и тема и хоп скача яко с 1000лв отгоре :: Хубав е красив, но парата безбожна.
Цитирай
#20

Като цяло телефона наистина се драска доста лесно. Средата на месец Май закупих телефона и от тогава е със силиконов калъф, днес му свалих калъф и забелязах, че на гърба на телефона има 5-6 драскотини (идея нямам как са се получили) при положение, че телефона не изтърван.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#21

Изтърван е страна Българска дума
Но, аз без калъф имам една и също не съм го ИЗПУСКАЛ

Samsung Galaxy S7Еdge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#22

И моя е доста издраскан а си пазя доста телефона.Винаги е бил с калъф и протектор но просто имам навика да си го оставям по екран на масата а самият пластмасов бутон очевидно не е от най-качествените и става на нищо.
Цитирай
#23

За мен тоя телефон не си заслужава парата даже ме е яд сега, че съм дал толкоз пара. Иначе слагайте uskin има за хоум бутона и гърба и целия телефон като цяло.
Цитирай
#24

Колеги не се втренчвайте в подобни драскотини. В днешно време както виждате устройствата не се правят толкова здрави и удароустойчиви. Ако все пак някой има интерес мога да помогна за този проблем. Предпочитам само на лично съобщение. Хубав ден на всички! Smile
Цитирай
#25

Аз имам една лека драскотина,която едвам се вижда и по никакъв начин не пречи за нормалната работа на скенера.

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)