Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с игри в папка obb
#1

Здравейте, нито една инсталирана игра не тръгва, въпреки че и cache-то е сложено в папка оbb (без значение във вътрешна или външна памет). 
С предния ми телефон - galaxy s2 нямах никакъв проблем, но сега нито една игра не тръгва. 
Телефона е руутнат и със стоков 5.0.1

Мерси предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Бъркаш папките!
Под obb имат предвид на вградената памет в папка Android -> Obb и вече слагаш въпросния кеш, който е нещо от рода на папка с името com.lazy8studios.cogs

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Благодаря за бързият отговор, но нито във вътрешната памет (storage/emulated/0/android/obb), нито в SD картата - никъде не се получава. Не ми е за първи път да копирам кеш, но не ще и не ще. Играта е virtua tennis 4, а преди спокойно си я играех на s2-ката. Не знам дали има значение, че телефона e i9506
Цитирай
#4

(2016-07-13, 00:59:47)ivoet написа:  Благодаря за бързият отговор, но нито във вътрешната памет (storage/emulated/0/android/obb), нито в SD картата - никъде не се получава.  Не ми е за първи път да копирам кеш, но не ще и не ще. Играта е virtua tennis 4, а преди спокойно си я играех на s2-ката. Не знам дали има значение, че телефона e i9506


Сигурен ли си, че въпросният кеш е за Adreno ускорител, защото S2 е с Mali-400 MP4.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Това е единствения, който върви с играта по всички сайтове. С други игри проблема е подобен - например FMM16. Само че там съобщението беше, че играта не е преминала верификация през google play store. Единствената игра, която тръгна беше с разширение xapk, инсталирана с xapk installer.
Цитирай
#6

(2016-07-13, 14:47:54)ivoet написа:  ... С други игри проблема е подобен - например FMM16. Само че там съобщението беше, че играта не е преминала верификация през google play store...

Това е достатъчно ясно, че вече не е кракната (или е била такава до време).
Ако търсиш игри по-добре влез в: GAME RELEASES BY CATEGORY и търси въпросната игра там.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

Проблема е решен по следният начин: версия 4.5.4, която опитвах да инсталирам не стана и не стана. Впоследствие изтеглих blackmart и оттам Virtua tennis challenge 4.0. Намерих в 4pda кеша на 4.0 и воала.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)