Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с обхват
#1

Здравейте , днес открих неприятна изненада с покритието при нашите телефончета .Бях в планината и нямаше обхват, даваше ми грешка веднага след набиране (знаете как е ) , след слизане в града и при пълен обхват продължавах да не мога да набирам , докато не рестартирам телефона . И така няколко пъти днес.  Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем ?
   
 
,
Цитирай
Аксесоари
#2

На какъв оператор си и СИМ картата ти нова ли е. По принцип P8 има много стабилен обхват поради наличието на две антени и софтуерни алгоритми за подобряване на приема на мобилния сигнал при слаб сигнал, функцията се казва Signal+ Така че точно по този параметър е отличен. Може би има някакъв временен проблем в мрежата или щом след рестарт се оправя може и проблем в софтуера на самия телефон. На какъв режим си бил на мобилната мрежа в момента на проблема на 4G,3G,2G на 3G,2G или само на 2G.
Цитирай
#3

Бях на  4g/3g/2g , на теленор съм и картата е нова  Bu
Цитирай
#4

На 4g и аз имах проблем смрежта на Теленор, обхвата малко играеше и се губеше от времена време. Мрежата още не е добра и като е зададен 4g телефона търси тази мрежа. В момента, вкойто зададох 2g/3g и се стабилизира и не съм имала проблеми, действително на то,ителефон обхвата е много стабилен.
Цитирай
#5

Хм , мерси - ще пробвам този вяриянт.
Цитирай
#6

Наистина ако е настроен да работи на 4Г/3Г/2Г приоритета е първо на 4Г при което ако сигнала е слаб се отразява и на приема. За това се препоръчва при използване на телефона извън населени места да се пуска на 3Г/2Г режим точно по тази причина, а ако не се ползва мобилен интернет даже да се ограничи само на 2Г.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)