Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Дойде ми ъпдейт 69 мб.
Да го слагам ли ?

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
Аксесоари
#2

Фикс на малки бъгове в системата. Защо да не се слага?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#3

Слагай какво му мислиш още щом си на 6.0 от това по лошо няма да стане (да се надяваме) Big Grin
Направи си фактори ресет и кеш от рековърито за всеки случай,че нищо не се знае нямам много доверие по принцип на ъпдейти и то на самсунг егати бавните ъпдейти и не ти дават почти нищо ново само малка трохичка.Къстама е там е истината но винаги е едното за сметка на друго няма пълно щастие..... Big Grin

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
#4

(2016-07-28, 20:39:06)nzeus2k написа:  Слагай какво му мислиш още щом си на 6.0 от това по лошо няма да стане (да се надяваме) Big Grin
Направи си фактори ресет и кеш от рековърито за всеки случай,че нищо не се знае нямам много доверие по принцип на ъпдейти и то на самсунг егати бавните ъпдейти и не ти дават почти нищо ново само малка трохичка.Къстама е там е истината но винаги е едното за сметка на друго няма пълно щастие..... Big Grin

Ама...Аз съм на 5.1.1

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#5

Ако си доволен от към батерия и стабилност и те кефи облика не ъпдейтвай

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
#6

Облика не толкова , но от батерията да...
К'во да правя ? Big Grin
Цитирай
#7

Решението си е лично твое. Ще чуеш много и различни мнения. Аз съм доволен от всички актуализации към момента.
Цитирай
#8

А след ъпдейта какво трябва да правя ?
Ресет , рестарт , фабрични настройки ?

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#9

Препоръчва се ресет на устройството повечето случаи.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#10

(2016-07-29, 15:07:46)NoMaD написа:  Препоръчва се лесен на устройството повечето случаи.

Sent from my MI5
Какво е ''лесен'' ?
Undecided Big Grin

(2016-07-29, 15:07:46)NoMaD написа:  Препоръчва се лесен на устройството повечето случаи.

Sent from my MI5
Какво е ''лесен'' ?
Undecided Big Grin

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#11

Ресет най-вероятно е искал колегата да напише.
Smile

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#12

И аз така и мисля.

А какво представлява ресета и как се прави ?
Питам за да знам,ако си сложа ъпдейта...

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#13

Ресет - връщане до заводски настройки на телефона.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#14

Най-добре, ако можеш, преинсталирай с Odin (виж в темата за Odin) и няма да се наложи да правиш reset или връщане на фабричните настройки. Odin си прави всичко сам. Единствената забележка е, че след това ще трябва да отделиш 20-30мин да го направиш, както ти харесва.
Цитирай
#15

С Odin не искам - просто не мога да се оправя.

Та как се прави ресет ??

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#16

Настройки - архивиране и анулиране.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#17

Супер!

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)