Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой мобилен оператор да избера ?
#1

Някой може ли да каже кой мобилен оператор е по-добър по цена,интернет,тел. разговори и т.н.
Цитирай
Аксесоари
#2

И мен това ме интересува

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
#3

А трябва ли да има по-добър? Според мен нямат разлика. Зависи от района, където се ползва. Може някъде единият да е с по-лошо обслужване, иначе се движат като в пакет- и цени, и услуги.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#4

Това е вярно... всичко зависи точно на кое място ще се ползва услугата предимно. При мен от 3G минава на 2G, a рекламират 4G Smile)) смЕЕх, затова Мобилтел ми отпадна като възможност. На Виваком пък ми насичат разговорите, иначе нета става, но 2016-та година да се въртиш за да не ти прекъсват разговорите е излагация отвсякъде. На Теленор разговорите и нета са добре, затова минах към тях. На морето нета на Мобилтел и на Теленор е читав, на Виваком е трагичен. Да се хвалят с най-добрата 3G мрежа, и повече от 65kb/s (килобайта) да не мога да вдигна си е излагация отвсякъде, а имам 10GB на бърза скорост хахаха.
Както виждаш всичко е много индивидуално и зависи от мястото на използване на услугата.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#5

Който и да избереш,след няколко месеца някой от другите ще има по-хубава оферта и условия.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#6

Аха, защото аз сега съм на теленор всичко е добре, но като свършат МБ нета става трагичен, а имам 300мб във виваком видях промоция за 13,99лв неограничени минути към всички и 1ГБ интернет чудя се дали да не мина ама като гледам и нета на виваком не е бил както трябва
Цитирай
#7

Всички си имат положителните и отрицателните страни. За мен всички са мошеници. Независимо на кой оператор ще минеш, внимавай със служителите; голяма част от тях са неграмотни на тема smartphone.
Цитирай
#8

Аз лично съм на МенТел Smile Ползвам услугите им от около 16години и съм доволен, но все пак както каза колегата по-горе може и да има разлика от район до район. В момента ползвам тяхното 4G и съм доволен, нямам проблем. Относно плановете, трябва да разпитваш като малоумник (така правя аз) за да не стане както сега последното ми преподписване на една от картите ми... уж имаш 200 мин мисля че бяха към "всички" и неограничени към сем и приятели, но никой не каза че тея 200мин, първоначално си отиват и към разговорите в сем и приятели.... : ))) Преди няколко седмици преподписах майка ми към Теленор за 17лв мисля че беше и някакви стотинки и получаваш 5GB нет и неограничени минути към всички в България и мисля имаше и извън : )) Пак ще цитирам колега от по-горе, винаги като минеш към даден план излиза някоя по-добра тарифа,.... така че не му мисли, избери си някоя подходяща и стреляй : )))

Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] | Samsung Galaxy Note 8 [SM-N950] | Huawei Mate 10 Lite [RNE-L21]
Цитирай
#9

Доволен съм от теленор, но 4г нета е със постоянно променящо се ip, не мга да гледам онлайн телевизия през пеиложението tvbulgaria. При другите оператори си върви безпроблемно

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#10

Виваком .
Цитирай
#11

Теленор. Много съм доволен
Цитирай
#12

Виваком - доволен вече 10 година.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#13

(2016-07-28, 18:43:42)kako написа:  Някой може ли да каже кой мобилен оператор е по-добър по цена,интернет,тел. разговори и т.н.

Колега съвета ми е първо да видиш какво покритие имаш на дадените оператори на местата където живееш, работиш, и т.н. ... Все ще имаш приятели или познати с карти от 3те оператора ...
Цитирай
#14

Аз съм на Теленор и съм много доволен. Съвета ми е обаче да послушаш колегата bodonance от горния пост.  bodonance 

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)