Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Panasonic tv remote 2
#1

Здравейте,  имам проблем с влизането в tv anywhere. Постоянно ми дава грешна парола. Инсталирам го на друг андроид телефон и си влизам без проблем. Някакви идеи?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, аз също имам проблем с телевизора ми Panasonic който е с Viera функции. Имам телефон Samsung S7 EDGE 32GB  и той не разпознава телевизора, като устройство. Изпълнил съм функциите: скан. устройства на близо и Smart Viewq , но няма резултат. Качих и няколко помощни програми, но резултатът е  същият. Не мога да се свържа с телевизора и да гледам снимките от телефона.
Имам стар Samsung S2 и работи безотказно с телевизора, като го открива като устройство и си гледам направените снимки от телефона.
МОЛЯ дайте съвет какво да направя за да включа тази функция. Не е възможно със старият телефон да се свързвам с телевизора, а с нови да не мога.
Цитирай
#3

Няма ли някой да помогне ?
Цитирай
#4

В една мрежа ли са свързани тоест wifi ако неса опитай

Samsung  Galaxy S7 edge  32GB
Цитирай
#5

Няма нужда от мрежа , за да пращаш фойлове от телефона към телевизора.
Цитирай
#6

Привет,
някой изобщо успял ли е да го подкара като дистанционно седмицата ? Някакви насоки препоръки, но учевадно няма да е като шестицата да мога да си сменям програмите навсякъде където и да отида без ИР порт .. Sad

Samsung S6 & S7 Edge
Цитирай
#7

Всичко е свързано и не става. Не разпознава телевизора. В една мрежа сме телефон и телевизора - на Wi-Fi  чрез един рутер. Търси и нищо не намира. Някой има ли успехи. Да каже и да даде съвет. Не е за вярване,че не може. Някъде бъркам и нещо не е включено. П О М О Щ !!!
Цитирай
#8

Ехоооооо............. Ще помогне ли някой?
Цитирай
#9

Защо така........................?
Цитирай
#10

Нямам идея, не работя с това приложение.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)