Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко часа екран правите
#26

Не знам може и след седмица да започне на лагва трябва да видиш. Да те помоля, би ли пробвал едно зареждане от 100 до 10% без да играеш на игри да видим колко ще издържи, щото като играеш на игри спада много по-бързо.
Цитирай
Аксесоари
#27

Добре утре ще започна с теста, хубавото е, че имам и таблет и ще мога спокойно да играя.😀

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#28

(2016-05-05, 19:12:22)Stiliyan03 написа:  Добре утре ще започна с теста, хубавото е, че имам  и таблет и ще мога спокойно да играя.?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Ще съм ти много благодарен ако го направиш, че аз нямам време да слагам с059 и да пробвам.
Цитирай
#29

Е вече съм на 10 процента и резултата мисля, че е доста добър[Изображение: c25479616bdd88ff95714c70e06524a4.jpg]

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#30

Добре е, аз утре ще го слагам.
Цитирай
#31

Обаче не спирай процеси да видим как ще е при теб

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#32

(2016-05-06, 21:25:22)Stiliyan03 написа:  Обаче не спирай процеси да видим как ще е при теб

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Добре, нищо няма да спирам, ще направя и аз един тест, без да играя игри, само браузиране, говорене и т.н.
Цитирай
#33

Ето и аз колко часа екран направих, доста добре се справи телефона. Искам да добавя че през това време телефона почти не ми е загрявал, сега проверих след като 30 минути си играх със включен wifi и батерията е на 33 градуса. Мисля че е доста добре.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#34

Аз най-много съм правил 5 часа и 40 минути без игри.Само браузване.Яркоста ми беше наполовина. Със с40 съм.Може би трябва от Румъния на България да преместя района.
Цитирай
#35

Имайки в предвид, че приложението на Facebook и месинджъра му смачкват батерията, резултатите са ви добри.
Цитирай
#36

Да май държи повече от с китката

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#37

Ето поредното издържане на батерията. Имайки се предвид че гледах Online телевизия за което трябва Wi-Fi, слушах музика и браузиране из facebook. Това ми е рекорд, дори и с киткат не съм правил толкова часове включен екран. Остава във следващите ъпдейти да оправят още малко батерията и лага и ще е чук. Преспокойно може да се направи 7 часа екран докато осранат 5% батерия.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#38

Това е доста добре, но аз ще сложа лолипопа пак, когато излезе нов ъпдейт, защото някои игри лагват, а като гледам ти не играеш игри и за това нямаш проблеми.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#39

Ами попринцип играя ама рядко... Иначе повече гледам да го ползвам за сърфиране чатене, говорене, слушане на музика и гледане на филми. Малко тука тия дни се появи само проблема със звъненето, не светва екрана, не знам на какво се дължи, но не ми пречи толкова.
Цитирай
#40

някой от вас знае ли как се инсталирва кернел ? да ми пише моля

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#41

@Slackware12 направил ли си хард ресет след като го флашна?
@queens39 имаше една тема, там пише как се флашват кернели, но ако си на китката според мен е най-добре със стоковия кернел.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#42

(2016-05-15, 20:20:12)Stiliyan03 написа:  @Slackware12 направил ли си хард ресет след като го флашна?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Да, върнах фабричните данни след ъпдейта, не съм правил руут нито съм слагал къстъм кернел, само спрях процеса com.qualcomm.location.XT , спирам го винаги когато редтартирам телефона, понеже след рестарт се пуска сам.
Цитирай
#43

Ето и от мен малко екран, в подписа е всичко останало


Прикачени файлове Миниатюри
           

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#44

И с коя версия на андроид сте това го постигнах с S042
 

 

 
           
Цитирай
#45

Моят рекорд на с 40 е 5 часа и. 43 минути.пак така ксро тебе на браизур основно беше.ама не съм сменял рвгиона на бг,при мене си стои на румъния
Цитирай
#46

Вече има такава тема
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82551
Все пак аз съм с S025 и съм правил най много 6 часа екран.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#47

Темите са обединени.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#48

(2016-09-27, 14:43:49)Stiliyan03 написа:  Вече има такава тема
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82551
Все пак аз съм с S025 и съм правил най много 6 часа екран.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Значи съм рекордьор , до 5℅ беше на 8 часа и 47 минути и му закачих зарядното играл съм си много и преди ама толкова не е издържал
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)