Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Добра преносима батерия (power bank) ?
#1

От доста време се чудя да купя една преносима батерия за телефона,но се натъкнах на нещо странно в сайта на Xiaomi със следния линк : 

http://www.mi.com/dianyuan10000/ , тази преносима батерия в китайската версия е 70 юана,което е към 18,50 лева,

а след като влязох в тяхната английска версия на сайта показа,че е 25 долара,което е над 40 лева?
Или аз нещо се бъркам,защото за 18,50 си е чиста далавера....

Та именно се чудя дали да поръчам от официалният сайт на Xiaomi и ако някои е поръчал от Вас,да каже какво що Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Търговците в Китай масово отказват да доставят преносими батерии до Бг ... заради забрани да се превозват подобни по въздух ...
Цитирай
#3

@djokando8448, това за масово отказване не видях - предлагат си ги някои търговци до България без проблем.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#4

Много малко търговци останаха които да ги пращат ... на повечето вече пише че не доставят до бг...преди няколко седмици си поръчвах 2-3 модела и се видях в чудо докато си намеря батерия на добра цена с читава доставка до българия .
Цитирай
#5

https://www.olx.bg/ad/20800-mah-10-400-5...5C9r6.html

За тази батерия какво ще кажете,20 800 ампера за 25 лева,писах му на лично и той отговори,че това му била батерия с най - реален капацитет,и че била тежичка и че всеки телефон се зареждало различно,но пък за 25 кинта ми се струва малко не реално и примамливо,някои да каже мнение за тази батерия от линка по горе?
Цитирай
#6

менте е !
Цитирай
#7

И аз така предположих....
Цитирай
#8

Аз си поръчах от ebay това  сложих елементите от стара батерия на лаптоп със 6 клетки. Върши ми чудесна работа! Батерията на лаптопа държеше малко, елементите не са в добро състояние но 3-4 зареждания правя. Големичка и не толкова добре изглеждаща е като тези които продават но ми върши работа!

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#9

@kiro915, поръчай си от Али. Има си проверени търговци там. Хем оригинално, хем и евтино.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)