Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на ноте 3 16гб
#1
Shocked 

Мисля да си закупя нота 3 от ситител обаче така се опетлах след четивото в форума.Като го купя ще съм с някакъф ром който не е оргинален ли или какво трябва да го флашвам ли или не трябва ли ако не го флашна кво ще стане ,упдейти ще има ли няма ли да има българси език има ли и още куп вапроси имам които не мога да ги задам
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако си го закупиш оттам с Global Stable, врътки не ти трябват - просто си го ползваш.

 
Цитирай
#3

Ако държиш на Българския опцията е или да имаш ъпдейти всяка седмица, или да нямаш никакви, или да имаш опционални (когато си ги инсталираш ръчно, ако ползваш ром от xiaomi.eu).
Според мен ако телефона си работи и не ти се занимава да ъпдейтваш, по който и да е от методите, да си го ползваш и вече при евентуален проблем да мислиш за смяна на рома
Цитирай
#4

Незнам от ситител с къф ром го продават , и не ми трябва български език просто искам да си го ползвам тела без флашове и да ск имам упдейти
Цитирай
#5

Значи ако има опция да ти сложат Global Stable си я поискай, в противен случай с каквото и да ти го дадат можеш сам да си инсталираш каквото искаш.

Каква е цената, че точно оттам си се засилил да взимаш.
В момента доларът се е вдигнал доста и не е изгодно отникъде да се пазарува, но поне ако е от TopOne в AliExpress, Можеш да си изпросиш още 5$ отстъпка + безплатно защитно стъкло:
http://forum.xda-developers.com/market/d...s-t3335919



https://www.aliexpress.com/store/product...80653.html
Иначе.. по днешен курс 159,31$ е 284лв горе долу
Цитирай
#6

330 лв е в магазина иначе незнам кой и как се поръчва от TO
Цитирай
#7

Отваряш линка, избираш цвят, пакет, доставка с DHL и поръчваш - в съобщението пишеш, че знаеш че няма български, но искаш Global stable. Преди да платиш изпълняваш нещата описани в темата:

1) Make an order *do not pay*
2) Write coupon XDA-Support-Discount-Chan in order message
3) Send order number to me on xda, or to Top One representative via:
- trade messages (user KAKA),
- via skype: newie@foxmail.com or
- via Viber +8613632839100
all this in order for the price to be changed/decreased as fast as possible. Use one method you prefer the most.
4) Wait for the price to be changed
5) Pay

и така ще ти легне под 280лв цялата сума. До две седмици е при теб.
330... още 20-на лв и можеш да вземеш пак от там Prime версията 3гб рам и 32гб памет
Цитирай
#8

(2016-10-17, 10:17:18)crazy7y написа:  330   лв е в магазина иначе незнам кой и как се поръчва от TO
Но ако държиш да имаш гаранция, ще трябва да си поръчаш оттук, ако е от Китай -  няма да имаш такава.

 
Цитирай
#9

Плащането е с пеупал нали никога не сам поръчвал от китай
Цитирай
#10

@crazy7y, ако ще поръчваш от Али - не, там си има собствена система за разплащане.

 
Цитирай
#11

Плащането е директно с карта. Автоматично ти прави профил в AliPay.
Както казах в момента от китай нищо не бих поръчал заради цената на долара, но все пак за разликата в цената губиш евентуалната гаранция от България, както каза @NoMaD, остава някаква от производителя, но разходите по изпращането на продукта са за твоя сметка. Въпрос на вкус
Цитирай
#12

Ем то по добре от тук да го поръчам хем ще имам няква гаранция само да змам че е с глобал стейбал и ще е супер
Цитирай
#13

@crazy7y, ако държиш на нея, може да погледнеш офертите и в xiaomishop - там се предлагат с гаранция и съответно...по-скъпо.

 
Цитирай
#14

то ако искаш гаранция може и в Емаг да видиш офертите.
Също така в олх има един дето дава 6, 12, 24 месеца гаранция при поръчка.
Цитирай
#15

(2016-10-17, 10:43:18)crazy7y написа:  Ем то по добре от тук да го поръчам хем ще имам няква гаранция само да змам че е с глобал стейбал и ще е супер
Ами може преди поръчката това да го уточниш със самия търговец, стига да знае за какво го питаш.

 
Цитирай
#16

Global 7.3 stable 7.3.6.0.0 е била версията на рома на мен тази ли ми трябва
Цитирай
#17

@crazy7y, не, тази не ти трябва. Това е къстъм ROM, няма поддръжка, няма OTA ъпдейти.

 
Цитирай
#18

А кой ми трябва
Цитирай
#19

Значи, колега. Ориентирай се първо в ромовете и ще разбереш кой ти трябва.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=86110
това може да ти е от полза


А иначе това, което ти предлагат е Ром с български език, който е с незнаен произход и няма поддръжка
Не е проблем ако работи добре, ама няма гаранция дали няма да е с бъгове.
От друга страна нищо не пречи да закачиш телефона към кабела и да си флашнеш каквото ти душа иска - стоково и официално.
Цитирай
#20

Кажете само кои версии са глобал стрйбал за да имам упдейти не ми трябва български език
Цитирай
#21

Aктуалната в момента е 8.0.5.0
Най-новите винаги можеш да видиш тук:
http://en.miui.com/download-301.html

Има си опция Older versions, за да изтеглиш 3-4 версии назад ако желаеш нещо
Цитирай
#22

А какво ще кажете за ноте 4 мдт 2гб 380 лв с 8.0.5.0 ром

Също така ноте 3 с медиатек с ром 8.0.1.0
Цитирай
#23

От всички най- добър и стабилен е redmi note3 pro.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#24

Някой пазарувал ли е от тмоби писам му за рома и ми каза че е глобал с гоогле плей но не ми даде точно инфо какъф е рома дали наистина е глобал стейбъл
Цитирай
#25

Ами да ти даде това инфо, пиши му, че това е важно за тебе.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)