Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стъклен протектор
#51

Смених няколко протектора ,на 3-4 ден всички започват да се отлепват около предната камера,не както на всички около надписа на телефона. Ако някой е решил проблема- моля да сподели !
Цитирай
Аксесоари
#52

Купи си по-хубав протектор Smile
Цитирай
#53

(2016-12-24, 23:36:03)mtk1 написа:  Смених няколко протектора ,на 3-4 ден всички започват да се отлепват около предната камера...
Каква е стойността на протекторите?

 
Цитирай
#54

цените са между 3 и 12 лв,но това едва ли има значение,защото масовата цена в Китай е около 1 USD

(2016-12-25, 09:22:43)plamend93 написа:  Купи си по-хубав протектор Smile

а пример за по-хубва протектор и място от където да го купя ?
Цитирай
#55

(2016-12-25, 16:41:12)mtk1 написа:  цените са между 3 и 12 лв,но това едва ли има значение,защото масовата цена в Китай е около 1 USD
Това не го разбрах, защото масовата цена на стойностни и качествени протектори на Али е към $7-8. И не знам какво качество очакваш от такива за $1.

 
Цитирай
#56

Нямам идея да търся евтин протектор,но на БГ пазара няма други. Това исках да кажа с цена от 1$ от Китай, в БГ цените от 10-15 лв са вариантите от 1$ в Китай.
Цитирай
#57

Значи тук тогава си търсиш протектор на цена от 24-26 лв. Другото ще е компромис с цена и качество.

 
Цитирай
#58

Моят протектор си беше оригинален и сложен още при покупката на телефона. Без мехури по него
Цитирай
#59

Здравейте ! Аз си поръчах този стъклен протектор и съм доволен (всъщност поръчах два един за резерва дано не се наложи Smile )
https://www.aliexpress.com/item/Tempered...0.0.3xO6Fb

[Изображение: 9003290t.jpg]

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай
#60

Здравейте,от скоро съм с тела,искам да попитам протектора които си е на телефона дали е обикновен скрийн и дали върху него мога да залепя стъклен или трябва да махна първо фабричния.

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай
#61

(2016-12-11, 21:04:43)BlackBone написа:  Извинявайте за закъснението. Ето и линка:
VIUMON P9 Lite Glass Screen Protector for Huawei P9 Lite Tempered Glass Film For Huawei P9 mini G9 Front Guard
http://www.aliexpress.com/item/327278430...43033.html
(from AliExpress Android)


При мен залепна без никакви забележки
Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk


Днес дойде, и го залепих.
Засега, седи нормално. Благодарности на Блекбоун за линка и информацията!

Мисля който си го поръча, няма да съжалява. Stolt Big Grin
Цитирай
#62

Да попитам,първо трябва ли да махна фабричния филм за да залепя стъкления или може в/у него.

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай
#63

Да, трябва.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#64

И аз сли сложих протекторче преди 5-6 дни... не е мръднат и не се е разлепял нито при камерата, нито при надписа.
Лошото е, че го взех от едно магазинче, където на място ми го сложиха и не запомних каква марка е.
Все пак, друдата седмица мога да мина да видя през магазинчето....
При самото залепване, имаше малко зор в горен ляв ъгъл, но момчето в магазина беше доста настоятелен и се залепи без балончета и все още не е мръднал Smile

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#65

(2016-12-28, 18:32:28)MUFC написа:  Днес дойде, и го залепих.
Засега, седи нормално. Благодарности на Блекбоун за линка и информацията!

Мисля който си го поръча, няма да съжалява. Stolt  Big Grin

И аз го поръчах пък като дойде ще дам отговор и аз ! :Big Grin  Дано дойде по-бързо , че не ми се чака повече от 2-3 седмици ... Пък и моя фабричния вече стана на нищо Sad

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#66

Моя се разлепи....
Цитирай
#67

Само долу на надписа ли?

Sent from Huawei P9 Lite
Цитирай
#68

Да, под надписа. Малко, е но дразни. А може и да порасне...
Цитирай
#69

Нямам още такива проблеми аз

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#70

Из търговската мрежа вече има т.нар. наноо протектор, за P9 и P9 lite. Говоря за комбинация м/у стъкло исиликон, а не за нано протектор, който е течен и се намазва. Вчера закупих такъв за на жената телефона. Поставих го и прилепна идеално навсякъде.



[Изображение: p3R5kDE.jpg]

[Изображение: gJIVQkB.jpg]
Цитирай
#71

А той противоударен ли е и колко пари струва?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

HUWAEI P9 Lite
Цитирай
#72

На втората снимка (опаковката) пише : Explosion Proof и. Anti-Broken. До колко наистина е устойчив, не мога да кажа. За сега не се е налагало и дано не се налага да тестваме до колко издържа и предпазва. Цената му тук, в Пловдив, е 15 лв.
Цитирай
#73

Нека само да помоля тези на които са им прилепнали добре протекторите,да споделят дали имат този фабричен дефект с кривината на стъклото до надписа.Това ще е от полза за всички съфорумници.
БЛАГОДАРЯ

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

HUWAEI P9 Lite
Цитирай
#74

А, защо трябва да се махне фабричното фолио ?
Цитирай
#75

Днес дойде и моя стъклен протектор пп препоръка на @BlackBone . Малко некадърно го сложих ( никога не ме е бивало в тези неща ? , но пасна идеално ! Да видим колко време ще се задържи !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)