Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asphalt Xtreme(by Gameloft)
#1

 
   [Изображение: fUE64c2.jpg]

Asphalt Xtreme 
Gameloft
Racing Entertainment Arcade
Free
1.3GB инсталирана

Играта излезе днес за iOS, скоро ще е налична за Андроид. 

 

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
Аксесоари
#2

Asphalt Xtreme вече налична в GooglePlay. 

Линк GooglePlay:
https://play.google.com/store/apps/detai....GloftMOHM

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#3

Мите как е играта?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#4

Аз я бях изтегил бета, НЕ ми харесва, когато правиш Barell Roll или Flat Spin колата не ти я спира играта за да продължиш а продължава да я върти и ако се завъртиш на обратно губиш.

Също не ми харесва начина на карането на колите.
Неоптимизирана е, на Max графики ми лагва, а имам игри с по хубава и не ми лагва.
Не ми харесва че ако ти се изхаби горивото трябва да платиш за да почне да ти отброява минутите за зареждане

ПЪЛЕН буламач.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Играта определено разочарова, графиката е грозна за 2016-та година. Енджена е същия като в Asphalt 8, само е сменен скина на колите и са добавени различни писти. Общо взето тази поредица се изчерпа преди години. Очаквах по-разнообразно заглавие в сравнение с другите игри в поредицата, но получих поредният Asphalt.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#6

Незнам толкова много време я чаках, днеска я изтеглих и съм разочарован Big Grin
1. Защо е нужно винаги да е включен интернет за да се играе?!
2. За какво е нужно да има достъп до контактите, файловете и мултимедията, попринцип като вида някое игра да ме пита за тея неща отказвам, но сега приех, но се чуда най-вече за достъпа до контактите?!
3. Иначе играта за убиване на време става, но я изтрих.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

(2016-11-03, 17:01:22)hazART написа:  Незнам толкова много време я чаках, днеска я изтеглих и съм разочарован Big Grin
1. Защо е нужно винаги да е включен интернет за да се играе?!
2. За какво е нужно да има достъп до контактите, файловете и мултимедията, попринцип като вида някое игра да ме пита за тея неща отказвам, но сега приех, но се чуда най-вече за достъпа до контактите?!

1. За:
  • Проверка на лиценза от Google Play
2. Контакти:
  • намиране на профили на устройството

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#8

(2016-11-03, 02:53:29)ИванМатин написа:  Мите как е играта?

Как как ами, като Asphalt си е само няма асфалт, но става за губене на време Д. 
Графика и енжин всеки ги знае що за боза са, но за аркадна игра си е супер. Движи добре, никакви проблеми в това отношение. 
Играх 11 часа и имам някъде 450 звезди и 11 коли повечето от тях ъпгрейднати за да ми отвори някои от тез мастър сериите, но не си заслужава да се ъпгрейдват щот скъпо и после не може да се купуват коли. 
Зле направена формата на печелене и купуване на коли, всичко, за да харчиш пари за Gam$loft.
Като игра противниците са гола вода поне за сега, ужасни са състезанията. Дори спират на финала, че да минеш ти пръв. 
Мултиплеъра не съм го пробвал щот все няма хора. 
Limited time events друга боза. 

Като цяло не я препоръчвам дори за сваляне, но някой ако е фен на асфалта може да завърти няколко обиколки.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#9

@centur а дали може да се играе и без интернет или е задължително с него?
И малко тъп въпрос, но може ли с исканията на достъп до къде ли не да се възползват от потребителите с данните им или не? И като се изтрие играта данните автоматично ли се изтриват или остават за Gameloft.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10

Пуснах самолетен режим (без включен WiFi), но искаше интернет.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#11

Няква идея как може да се подкара на по-стар таблет(Samsung Note 10.1)? Мен пък ме кефи, а ми е супер неудобно да играя от телефон.

Galaxy S3 mini
Galaxy Note 10.1"
Nexus 5x

Ако желаете, хвърлете едно око на моя блог: https://ivoarsovblog.wordpress.com/
Цитирай
#12

Asphalt 8 също ли изисква постоянно включен интернет като Asphalt Xtreme?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

Не, но съответно можеш да си цъкаш само сингъл кариерата.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Galaxy S3 mini
Galaxy Note 10.1"
Nexus 5x

Ако желаете, хвърлете едно око на моя блог: https://ivoarsovblog.wordpress.com/
Цитирай
#14

И NFS не е като да е лесна без да напраивш някой in-app purchase, каквито съм правил доста пъти, но при Gameloft положението е брутално....
Цитирай
#15

При NFS нещата са доста по-добри, макар и там да съм си плащал за ресурси (като се замисля последно време в доста игри си плащам), но наистина Gameloft са доста брутални по този показател.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#16

При Asphalt Xtreme графиката не е кой знае кво, а при Asphalt 8 как е?
И при 8 пак ли ще иска доспът до всякъде Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)